2024.04.18.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 10. forduló:

Szombat, 15.00:

Szendehely FC-Szécsény VSE: Kovács Máté (Szász Kornél, Horváth Sándor)

Pásztó SK-Berkenye SE: Gecse Zoltán (Elischer Márk, Zsélyi Csaba)

Héhalom SE-Építők KC: Kis Zsolt (Szűcs Martin László, Kis Gergő Zsolt)

Bátonyterenyei TC-Unicum FC Mohora: Varga Flórián (Trubin Balázs, Istvanovszki Ambrus)

Érsekvadkert SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Lucián János (Kecskés Gábor, Gergely Márton)-Heves vármegyei játékvezetők

Diósjenő SE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Ordasi István Péter (Urbán Viktor Péter, Pál Adrienn)

Vármegyei II. osztály, 10. forduló:

Szombat, 12.00:

Karancsberényi VSFC-Vizslási SE: Kiss Dániel (Menczel József, Sáfrány Szilárd Tibor)

Szombat, 15.00:

Balassagyarmati VSE-Mihálygerge SE: Kiss Dániel (Menczel József, Sáfrány Szilárd Tibor)

Mátraverebély-Szentkút SE-Balassagyarmati SC: Varga Patrik Balázs (Pálinkás Sára)

Mátraterenye SE-Varsány SE: Reviczki János (Mércse László, Moravcsik Dániel)

Rimóc SE-Karancsaljai MSE: Hegedűs Máté (Horváth Barbara)

Vasárnap, 15.00:

Karancslapujtő KSE II-Szügy SE: Kiss Dániel (Szűcs Martin László)

Tari SZE-Nagylóc SE: Zsélyi Csaba (Mércse László)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 10. forduló:

Szombat, 12.00:

Kazár KSE-Zagyvarónai SE: Trubin Balázs (Varga Flórián, Istvanovszki Ambrus)

Vasárnap, 15.00:

Ecseg SE-Feltősoldi Cserhát TSE: Menczel József (Pálinkás Sára)

Somos VSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Elischer Márk (Reviczki János)

Cered VSE-Nógrádmegyer BSE: Bangó Rómeó (Szeles Patrik)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 10. forduló:

Vasárnap, 12.00:

Nógrádsipek SE-Dejtár SE: Gecse Zoltán (Bangó Rómeó)

Vasárnap, 15.00:

Patak FC-Ipolyszögi SE: Gecse Zoltán (Hegedűs Máté)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Borsosberény SE: Trubin Balázs (Istvanovszki Ambrus)

Érsekvadkert SE II-Rétság FC: Ordasi István Péter (Péter Csaba)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 10. forduló:

Vasárnap, 12.00:

Egyházasdengeleg FE-Kétbodony SE: Menczel József (Pálinkás Sára)

Vasárnap, 15.00:

Keszegi SE-Nőtincs SE: Urbán Viktor Péter (Varga Patrik Balázs)

Felsőpetény SE-Bercel KSK: Varga Flórián