2024.07.19.

Élőben a MOL Magyar Kupa sorsolásáról

Öt Nógrád vármegyei csapat érintett a nyitókör párosításait meghatározó ceremónián.

Hétfőn délelőtt tíz órától kerül sor az első forduló sorsolására a MOL Magyar Kupában. Öt Nógrád vármegyei társulat, az alanyi jogon országos főtáblás Balassagyarmati VSE és Bánk-Dalnoki Akadémia mellett a magát selejtező után kvalifikáló Silver Tüzép-Karancslapujtő, Berkenye, Mátraterenye hármas érintett a ceremónián.

Ahogy a korábbi esztendőkben, az MLSZ ismét területi alapon osztotta négy csoportba a résztvevőket, a mieink az Észak-Keleti régióba kaptak besorolást, másik huszonkilenc gárdával egyetemben.

Az alábbi harmincnégy csapat várja a sorsolást: Balassagyarmati VSE, Balmazújvárosi FC, Bánk-Dalnoki Akadémia, Berkenye SE, Biri SE, BKV Előre SC, BTE Felsőzsolca, Cigándi SE, Csengersimáért KHE, Debreceni EAC, Eger SE, Energia SC Gyöngyös, FC Hatvan, Termálfürdő FC Tiszaújváros, Gesztely FC, Gödöllői SK, Gyulaháza KSE, Hajdúsámsoni TTISZE, Aqua-General Hajdúszoboszló, Hidasnémeti VSC, Jászfényszaru VSE, Jászberényi FC, Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE, KKFC Mezőcsát, Lőrinci VSC, Maklár SE, Mátraterenye SE, Monostorpályi SE, Putnok FC, Nagyecsed RSE, Sényő-Carnifex FC, Tarpa SC, Facultas-Tiszafüredi VSE, Újfehértó SE.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. A hivatalos játéknap 2023. augusztus 5. és 6. Az alacsonyabb osztályban szereplő társulat a pályaválasztó, míg azonos vonalban szereplő legénységek esetében, amelyiket előbb kihúzzák.

Az esemény minden egyes lépéséről igyekszünk a lehető leggyorsabban beszámolni. Javasoljuk a Ctrl + F5 billentyűparancs használatát, az oldal, egyúttal a folyamatosan érkező frissítések érdekében.

MOL Magyar Kupa, 1. forduló, 2023. augusztus 5-6.:

A sorsolás kezdete: 10.00.

Gyulaháza KSE-Eger SE

Csengersimáért KHE-Cigándi SE

BTE Felsőzsolca-Facultas-Tiszafüredi VSE

Jászfényszaru VSE-Gödöllői SK

Nagyecsed RSE-Aqua-General Hajdúszoboszló

Energia SC Gyöngyös-Termálfürdő FC Tiszaújváros

Monostorpályi SE-Debreceni EAC

Balassagyarmati VSE-Hajdúsámsoni TTISZE

Berkenye SE-Sényő-Carnifex FC

Tarpa SC-Balmazújvárosi FC

Mátraterenye SE-Putnok FC

Maklár SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

KKFC Mezőcsát-BKV Előre SC

Lőrinci VSC-Bánk-Dalnoki Akadémia

Újfehértó SE-Hidasnémeti VSC

Jászberényi FC-FC Hatvan

Biri SE-Gesztely FC