2024.04.24.

Megvan a kupafordulók játékvezető küldése

Az országos főtábla mellett a vármegyei sorozatban is ismertté vált a különböző mérkőzések sípmestereinek kiléte.

Ezen a hétvégén beindul az élet a 2023/2024-es szezonban. Megkezdődnek az országos főtáblás csatározások a MOL Magyar Kupában, illetve elstartol vármegyénk kupasorozata is. Mostani anyagunkban azt nézzük meg, játékvezetőként kik fognak ténykedni a különféle találkozókon.

MOL Magyar Kupa, 1. forduló:

2023. augusztus 5. (szombat), 16.00:

Berkenye SE-Sényő-Carnifex FC

Vezeti: Horváth Tibor (ifj. Varga Gábor, Majorné Nagy Petra)

2023. augusztus 5. (szombat), 16.30:

Maklár SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Vezeti: Tomori Péter (Fehér Ádám, Dienes Tamás)

Lőrinci VSC-Bánk-Dalnoki Akadémia

Vezeti: Zimonyi Péter (Czeglédi Barna, Bányay Csongor)

Balassagyarmati VSE-Hajdúsámsoni TTISZE

Vezeti: Török Mihály (Gergely Márton, Nagy Ferenc)

2023. augusztus 6. (vasárnap), 16.30:

Mátraterenye SE-Putnok FC

Vezeti: Nyekita Benjamin (Végh Márton, Sudicky Bálint)

Nógrád Vármegyei Kupa, 1. forduló:

2023. augusztus 5. (szombat), 17.30:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Rimóc SE

Vezeti: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn, Pálinkás Sára)

Kazár KSE-Nagylóc SE

Vezeti: Kis Zsolt (Szűcs Martin László)

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Tari SZE

Vezeti: Bozó Patrik (Szász Kornél, Ferencz Panna)

Cered VSE-Mátraverebély-Szentkút SE

Vezeti: Menczel József (Mércse László)

Nógrádmegyer BSE-Karancsaljai MSE

Vezeti: Dobsonyi László (Homoki Gábor)

Zagyvarónai SE-Karancsberényi VSFC

Vezeti: Kovács Máté (Horváth Barbara)

Somos VSE-Mihálygerge SE

Vezeti: Kiss Dániel (Zsélyi Csaba)

2023. augusztus 6. (vasárnap), 17.00:

Nőtincs SE-Patak FC

Vezeti: Boda Viktor (Zsélyi Csaba)

2023. augusztus 6. (vasárnap), 17.30:

Ecseg SE-Vizslási SE

Vezeti: Kis Zsolt (Mércse László)

Kétbodony SE-Szügy SE

Vezeti: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn)

Romhány KSE-Varsány SE

Vezeti: Szász Kornél (Sáfrány Szilárd Tibor)

Rétság FC-Keszegi SE

Vezeti: Varga Flórián (Horváth Barbara)

Felsőpetény SE-Dejtár SE

Vezeti: Csillik Bence Levente (Szemesi Zsolt)

Nógrádsipek SE-Bercel KSK

Vezeti: Kiss Dániel (Pálinkás Sára)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Legéndi SE

Vezeti: Horváth Sándor (Ferencz Panna)

Egyházasdengeleg FE-Ipolyszögi SE

Vezeti: Menczel József (Szűcs Martin László)