2024.07.13.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Váregyei I. osztály, 2. forduló:

Szombat, 17.00:

Diósjenő SE-Bátonyterenyei TC: Kovács Máté (Szász Kornél, Urbán Viktor Péter)

Héhalom SE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Gecse Zoltán (Kiss Dániel, Pál Adrienn)

Unicum FC Mohora-Szendehely FC: Nagy Péter (Szigetvári Zsolt, Várallyai Miklós László)-Heves vármegyei játékvezetők

Építők KC-Berkenye SE: Trubin Balázs (Horváth Sándor, Varga Flórián)

Szécsény VSE-Érsekvadkert SE: Dobsonyi László (Zsélyi Csaba, Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 17.00:

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Pásztó SK: Nyerges Krisztián (Zsélyi Csaba, Szűcs Martin László)

Vármegyei II. osztály, 2. forduló:

Szombat, 14.00:

Mátraverebély-Szentkút SE-Rimóc SE: Varga Patrik Balázs (Reviczki János, Sáfrány Szilárd Tibor)

Szombat, 17.00:

Vizslási SE-Balassagyarmati VSE: Mércse László (Menczel József, Szűcs Martin László)

Balassagyarmati SC-Karancslapujtő KSE II: Hegedűs Máté (Kürtössy Ottó)

Karancsaljai MSE-Nagylóc SE: Reviczki János (Sáfrány Szilárd Tibor, Varga Patrik Balázs)

Vasárnap, 14.00:

Varsány SE-Mihálygerge SE: Hegedűs Máté (Trubin Balázs, Horváth Sándor)

Vasárnap, 16.00:

Tari SZE-Karancsberényi VSFC: Urbán Viktor Péter (Dobsonyi László)

Vasárnap, 17.00:

Szügy SE-Mátraterenye SE: Petz Péter Jonatán (Kocsis József, Derda Noel Keve)-Heves vármegyei játékvezetők

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 2. forduló:

Szombat, 14.00:

Nógrádmegyer BSE-Kazár KSE: Menczel József (Mércse László, Szűcs Martin László)

Vasárnap, 17.00:

Somos VSE-Zagyvarónai SE: Varga Patrik Balázs (Sáfrány Szilárd Tibor)

Ecseg SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Bangó Rómeó (Mércse László)

Cered VSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Bozó Patrik (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 2. forduló:

Vasárnap, 17.00:

Rétság FC-Dejtár SE: Kiss Dániel (Rácz Dániel)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Nógrádsipek SE: Kovács Máté (Szemesi Zsolt)

Patak FC-Borsosberény SE: Horváth Sándor (Kiss Dávid Barnabás)

Érsekvadkert SE II-Ipolyszögi SE: Trubin Balázs

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 2. forduló:

Szombat, 14.00:

Kétbodony SE-Romhány KSE: Urbán Viktor Péter (Szemesi Zsolt, Zsélyi Csaba)

Vasárnap, 14.00:

Egyházasdengeleg FE-Nőtincs SE: Bangó Rómeó (Mércse László)

Vasárnap, 17.00:

Felsőpetény SE-Legéndi SE: Szász Kornél (Ferencz Panna)

Keszegi SE-Bercel KSK: Varga Flórián (Pál Adrienn)