2024.04.18.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 11. forduló:

Szombat, 14.30:

Berkenye SE-Szendehely FC: Varga Flórián (Kürtössy Ottó, Trubin Balázs)

Érsekvadkert SE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Kovács Máté (Csillik Bence Levente, Dobsonyi László)

Bátonyterenyei TC-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Menczel József)

Unicum FC Mohora-Héhalom SE: Ordasi István Péter (Urbán Viktor Péter, Szász Kornél)

Építők KC-Pásztó SK: Harnos Csaba (Lucián János, Nagy Ferenc)-Heves vármegyei játékvezetők

Szécsény VSE-Diósjenő SE: Kiss Dániel (Rácz Dániel, Horváth Barbara)

Vármegyei II. osztály, 11. forduló:

Szombat, 11.30:

Nagylóc SE-Balassagyarmati VSE: Reviczki János (Moravcsik Dániel)

Mihálygerge SE-Karancslapujtő KSE II: Varga Patrik Balázs (Sáfrány Szilárd Tibor)

Szombat, 14.30:

Vizslási SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Reviczki János (Moravcsik Dániel)

Balassagyarmati SC-Mátraterenye SE: Hegedűs Máté (Szemesi Zsolt)

Karancsaljai MSE-Tari SZE: Sáfrány Szilárd Tibor (Varga Patrik Balázs)

Szügy SE-Karancsberényi VSFC: Boda Viktor (Horváth Sándor)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 11. forduló:

Szombat, 11.30:

Nógrádmegyer BSE-Zagyvarónai SE: Kiss Dániel (Menczel József)

Vasárnap, 13.30:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Kazár KSE: Kiss Dániel (Elischer Márk, Bangó Rómeó)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Somos VSE: Gecse Zoltán (Mércse László)

Cered VSE-Ecseg SE: Menczel József (Homoki Gábor, Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 11. forduló:

Vasárnap, 11.30:

Rétság FC-Nógrádsipek SE: Varga Flórián (Trubin Balázs, Kürtössy Ottó)

Borsosberény SE-Dejtár SE: Hegedűs Máté (Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 13.30:

Ipolyszögi SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Boda Viktor (Nagy Ferenc Zsombor)

Érsekvadkert SE II-Patak FC: Trubin Balázs (Dobsonyi László, Zsélyi Csaba)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 11. forduló:

Szombat, 11.30:

Kétbodony SE-Legéndi SE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)

Vasárnap, 13.30:

Bercel KSK-Romhány KSE: Varga Flórián (Horváth Barbara)

Nőtincs SE-Felsőpetény SE: Ordasi István Péter (Kovács Máté)

Egyházasdengeleg FE-Keszegi SE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)