2024.05.26.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 9. forduló:

Szombat, 15.00:

Berkenye SE-Héhalom SE: Ordasi István Péter (Zsélyi Csaba, Pál Adrienn)

Szendehely FC-Pásztó SK: Dobsonyi László (Varga Flórián, Kürtössy Ottó)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Diósjenő SE: Kis Zsolt (Homoki Gábor, Rácz Dániel)

Unicum FC Mohora-Érsekvadkert SE: Varga László (Szigetvári Márk, Kocsis József)-Heves vármegyei játékvezetők

Építők KC-Bátonyterenyei TC: Gecse Zoltán (Elischer Márk)

Szécsény VSE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)

Vármegyei II. osztály, 9. forduló:

Szombat, 12.00:

Karancsaljai MSE-Mátraterenye SE: Varga Patrik Balázs (Sáfrány Szilárd Tibor, Elischer Márk)

Szombat, 15.00:

Nagylóc SE-Rimóc SE: Sáfrány Szilárd Tibor (Reviczki János, Pálinkás Sára)

Mihálygerge SE-Tari SZE: Sáfrány Szilárd Tibor (Varga Patrik Balázs)

Balassagyarmati SC-Karancsberényi VSFC: Hegedűs Máté (Moravcsik Dániel)

Szügy SE-Vizslási SE: Kiss Dániel (Horváth Barbara, Nagy Ferencz Zsombor)

Vasárnap, 15.00:

Karancslapujtő KSE II-Balassagyarmati VSE: Kiss Dániel (Homoki Gábor, Elischer Márk)

Varsány SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Szűcs Martin László

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 9. forduló:

Szombat, 12.00:

Kazár KSE-Nógrádmegyer BSE: Kiss Dániel (Homoki Gábor)

Zagyvarónai SE-Somos VSE: Reviczki János (Menczel József, Gecse Zoltán)

Vasárnap, 15.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Ecseg SE: Gecse Zoltán (Zsélyi Csaba, Sáfrány Szilárd Tibor)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Cered VSE: Varga Patrik Balázs (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 9. forduló:

Szombat, 12.00:

Dejtár SE-Rétság FC: Ordasi István Péter (Pál Adrienn, Zsélyi Csaba)

Borsosberény SE-Patak FC: Hegedűs Máté (Moravcsik Dániel)

Vasárnap, 15.00:

Nógrádsipek SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Varga Flórián (Pálinkás Sára)

Ipolyszögi SE-Érsekvadkert SE II: Trubin Balázs (Horváth Barbara)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 9. forduló:

Vasárnap, 15.00:

Legéndi SE-Felsőpetény SE: Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor)

Bercel KSK-Keszegi SE: Ordasi István Péter (Nagy Ferenc Zsombor)

Nőtincs SE-Egyházasdengeleg FE: Dobsonyi László (Kiss Dávid Barnabás)

Romhány KSE-Kétbodony SE: Boda Viktor (Szász Kornél, Kürtössy Ottó)