2024.05.26.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 7. forduló:

Szombat, 16.00:

Berkenye SE-Érsekvadkert SE: Kovács Máté (Szász Kornél, Dobsonyi László)

Szendehely FC-Bátonyterenyei TC: Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor, Szemesi Zsolt)

Pásztó SK-Héhalom SE: Kis Zsolt (Homoki Gábor, Varga Flórián)

Unicum FC Mohora-Bánk-Dalnoki Akadémia: Derda József (Juhász Ádám, Petz Péter Jonatán)-Heves vármegyei játékvezetők

Építők KC-Diósjenő SE: Gecse Zoltán (Elischer Márk, Szűcs Martin László)

Szécsény VSE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Ordasi István Péter (Boda Viktor, Pál Adrienn)

Vármegyei II. osztály, 7. forduló:

Szombat, 13.00:

Szügy SE-Balassagyarmati SC: Boda Viktor (Pál Adrienn, Trubin Balázs)

Karancslapujtő KSE II-Rimóc SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Varga Patrik Balázs)

Szombat, 16.00:

Nagylóc SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Mércse László (Pálinkás Sára, Ferencz Panna)

Mihálygerge SE-Mátraterenye SE: Menczel József (Reviczki János, Győri Marcell Szabolcs)

Balassagyarmati VSE-Tari SZE: Hegedűs Máté (Horváth Barbara, Kiss Dávid Barnabás)

Karancsaljai MSE-Karancsberényi VSFC: Kiss Dániel (Varga Patrik Balázs, Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 16.00:

Varsány SE-Vizslási SE: Varga Patrik Balázs (Homoki Gábor, Szűcs Martin László)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 7. forduló:

Szombat, 13.00:

Nógrádmegyer BSE-Somos VSE: Kiss Dániel (Mércse László, Homoki Gábor)

Vasárnap, 16.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Gecse Zoltán (Pálinkás Sára)

Ecseg SE-Kazár KSE: Mércse László (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 7. forduló:

Szombat, 13.00:

Rétság FC-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Dobsonyi László (Horváth Barbara, Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 16.00:

Ipolyszögi SE-Borsosberény SE: Varga Flórián (Menczel József)

Patak FC-Dejtár SE: Urbán Viktor Péter (Dobsonyi László, Horváth Sándor)

Érsekvadkert SE II-Nógrádsipek SE: Ordasi István Péter (Szemesi Zsolt, Bangó Rómeó)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 6. forduló:

Szombat, 13.00:

Kétbodony SE-Felsőpetény SE: Ordasi István Péter (Szász Kornél, Urbán Viktor Péter)

Vasárnap, 13.00:

Egyházasdengeleg FE-Legéndi SE: Reviczki János (Mércse László, Szűcs Martin László)

Vasárnap, 16.00:

Nőtincs SE-Bercel KSK: Trubin Balázs (Nagy Ferenc Zsombor, Ferencz Panna)

Keszegi SE-Romhány KSE: Boda Viktor (Szász Kornél, Horváth Barbara)