2024.05.27.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 6. forduló:

Szombat, 16.00:

Héhalom SE-Szécsény VSE: Kis Zsolt (Rácz Dániel, Istvanovszki Ambrus)

Bátonyterenyei TC-Pásztó SK: Urbán Viktor Péter (Gecse Zoltán, Horváth Sándor)

Érsekvadkert SE-Szendehely FC: Kovács Máté (Szász Kornél, Trubin Balázs)

Diósjenő SE-Berkenye SE: Ordasi István Péter (Szemesi Zsolt, Pál Adrienn)

Építők KC-Bánk-Dalnoki Akadémia: Varga Flórián (Homoki Gábor, Szűcs Martin László)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Unicum FC Mohora: Lucián János (Kecskés Gábor, Gergely Márton)-Heves vármegyei játékvezetők

Vármegyei II. osztály, 6. forduló:

Szombat, 13.00:

Mátraterenye SE-Karancslapujtő KSE II: Menczel József (Reviczki János, Sáfrány Szilárd Tibor)

Szombat, 16.00:

Balassagyarmati SC-Varsány SE: Hegedűs Máté (Nagy Ferenc Zsombor)

Rimóc SE-Balassagyarmati VSE: Varga Patrik Balázs (Pálinkás Sára)

Mátraverebély-Szentkút SE-Mihálygerge SE: Elischer Márk (Kis Gergő Zsolt)

Karancsberényi VSFC-Nagylóc SE: Menczel József (Reviczki János)

Vizslási SE-Karancsaljai MSE: Kiss Dániel (Sáfrány Szilárd Tibor)

Vasárnap, 16.00:

Tari SZE-Szügy SE: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Elischer Márk)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 6. forduló:

Szombat, 13.00:

Kazár KSE-Cered VSE: Kiss Dániel (Szűcs Martin László, Varga Patrik Balázs)

Zagyvarónai SE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Elischer Márk (Homoki Gábor)

Vasárnap, 16.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Nógrádmegyer BSE: Varga Patrik Balázs (Bangó Rómeó, Szeles Patrik)

Somos VSE-Ecseg SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Szűcs Martin László)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 6. forduló:

Szombat, 13.00:

Dejtár SE-Érsekvadkert SE II: Kovács Máté (Szász Kornél, Hegedűs Máté)

Borsosberény SE-Rétság FC: Ordasi István Péter (Pál Adrienn, Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 16.00:

Nógrádsipek SE-Ipolyszögi SE: Mércse László (Reviczki János, Menczel József)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Patak FC: Fekete István (Kiss-Bilkei Balázs)-Pest vármegyei játékvezetők

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 5. forduló:

Vasárnap, 16.00:

Bercel KSK-Kétbodony SE: Kiss Dániel (Szász Kornél, Pálinkás Sára)

Legéndi SE-Nőtincs SE: Varga Flórián (Szemesi Zsolt, Horváth Barbara)

Felsőpetény SE-Keszegi SE: Ordasi István Péter (Horváth Sándor, Nagy Ferenc Zsombor)

Romhány KSE-Egyházasdengeleg FE: Urbán Viktor Péter (Trubin Balázs, Ferencz Panna)