2024.05.29.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, rájátszás, 1. forduló:

Szombat, 17.00:

Építők KC-Bánk-Dalnoki Akadémia: Molnár László (Szász Kornél, Varga Patrik Balázs)

Érsekvadkert SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kovács Máté (Csillik Bence Levente, Istvanovszki Ambrus)

Pásztó SK-Unicum FC Mohora: Kis Zsolt (Homoki Gábor, is Gergő Zsolt)

Szendehely FC-Héhalom SE: Boda Viktor (Horváth Sándor, Rácz Dániel)

Szécsény VSE-Berkenye SE: Kiss Dániel (Gecse Zoltán, Bangó Rómeó)

Diósjenő SE-Bátonyterenyei TC: Dobsonyi László (Pálinkás Sára, Soós-Valenta Bence)

Vármegyei II. osztály, 20. forduló:

Szombat, 14.00:

Rimóci SE-Karancslapujtő KSE II: Menczel József (Mércse László, Reviczki János)

Vizslási SE-Varsány SE: Szász Kornél (Molnár László, Farkas Péter András)

Szombat, 17.00:

Balassagyarmati SC-Szügy SE: Urbán Viktor Péter (Péter Csaba, Szemesi Zsolt)

Mátraterenye SE-Mihálygerge SE: Mércse László (Menczel József, Reviczki János)

Karancsberényi VSFC-Karancsaljai MSE: Sáfrány Szilárd Tibor (Gyetvai Béla, Babcsán Zsolt)

Vasárnap, 17.00:

Tari SZE-Balassagyarmati VSE: Kiss Dániel (Elischer Márk, Homoki Gábor)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 22. forduló:

Szombat, 14.00:

Zagyvarónai SE-Ecseg SE: Gyetvai Béla (Sáfrány Szilárd Tibor, Babcsán Zsolt)

Vasárnap, 11.00:

Somos VSE-Kazár KSE: Hegedűs Máté (Menczel József, Homoki Gábor)

Vasárnap, 17.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Nógrádmegyer BSE: Urbán Viktor (Szemesi Zsolt, Babcsán Zsolt)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 22. forduló:

Szombat, 14.00:

Borsosberény SE-Érsekvadkert SE II: Dobsonyi László (Kovács Máté, Csillik Bence Levente)

Dejtár SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Péter Csaba (Szemesi Zsolt, Urbán Viktor Péter)

Vasárnap, 17.00:

Nógrádsipek SE-Patak FC: Szeles Patrik (Gecse Zoltán, Pálinkás Sára)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 22. forduló:

Vasárnap, 14.00:

Egyházasdengeleg FE-Bercel KSK: Mércse László (Reviczki János, Menczel József)

Vasárnap, 17.00:

Nőtincs SE-Kétbodony SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Gyetvai Béla)

Keszegi SE-Legéndi SE: Horváth Sándor (Rácz Dániel, Kürtössy Ottó)

Romhány KSE-Felsőpetény SE: Boda Viktor (Pál Adrienn, Szász Kornél)