2024.05.27.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 13. forduló:

Szombat, 13.30:

Bátonyterenyei TC-Diósjenő SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Héhalom SE: Kovács Máté (Dobsonyi László)

Pásztó SK-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Lucián János (Lovas Norbert, Németh Gábor)-Heves vármegyei játékvezetők

Szendehely FC-Unicum FC Mohora: Boda Viktor (Szemesi Zsolt)

Berkenye SE-Építők KC: Urbán Viktor Péter (Csillik Bence Levente)

Érsekvadkert SE-Szécsény VSE: Ordasi István Péter (Horváth Barbara)

Vármegyei II. osztály, 13. forduló:

Szombat, 10.30:

Karancsaljai MSE-Karancslapujtő KSE II: Kis Zsolt (Mércse László, Moravcsik Dániel)

Szombat, 13.30:

Nagylóc SE-Mihálygerge SE: Kiss Dániel (Menczel József)

Karancsberényi VSFC-Mátraterenye SE: Mércse László (Moravcsik Dániel)

Vizslási SE-Rimóc SE: Varga Patrik Balázs (Reviczki János)

Balassagyarmati SC-Tari SZE: Kalmár Petra (Nagy Ferenc Zsombor)

Szügy SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Sáfrány Szilárd Tibor (Pálinkás Sára)

Vasárnap, 13.30:

Varsány SE-Balassagyarmati VSE: Kiss Dániel (Homoki Gábor)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 13. forduló:

Szombat, 10.30:

Nógrádmegyer BSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Kiss Dániel (Reviczki János, Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 13.30:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Zagyvarónai SE: Szeles Patrik (Reviczki János)

Cered VSE-Kazár KSE: Bangó Rómeó (Menczel József)

Ecseg SE-Somos VSE: Gecse Zoltán (Dobsonyi László, Mércse László)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 13. forduló:

Szombat, 10.30:

Rétság FC-Borsosberény SE: Boda Viktor (Urbán Viktor Péter)

Vasárnap, 13.30:

Ipolyszögi SE-Nógrádsipek SE: Boda Viktor (Pásztor Botond János)

Érsekvadkert SE II-Dejtár SE: Varga Patrik Balázs (Elischer Márk, Bozó Patrik)

Patak FC-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Kis Gergő Zsolt (Kis Zsolt, Szűcs Martin László)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 13. forduló:

Szombat, 10.30:

Kétbodony SE-Bercel KSK: Ordasi István Péter (Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 13.30:

Nőtincs SE-Legéndi SE: Varga Flórián (Horváth Barbara)

Egyházasdengeleg FE-Romhány KSE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)

Keszegi SE-Felsőpetény SE: Ordasi István Péter (Nagy Ferenc Zsombor)