2024.05.27.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 12. forduló:

Szombat, 13.30:

Szécsény VSE-Berkenye SE: Kovács Máté (Pásztor Botond János)

Építők KC-Szendehely FC: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Unicum FC Mohora-Pásztó SK: Derda József (Panyi Kristóf, Derda Noel Keve)-Heves vármegyei játékvezetők

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Héhalom SE: Kiss Dániel (Moravcsik Dániel)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Bátonyterenyei TC: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)

Diósjenő SE-Érsekvadkert SE: Kalmár Petra (Szemesi Zsolt)

Vármegyei II. osztály, 12. forduló:

Szombat, 10.30:

Mátraterenye SE-Vizslási SE: Kiss Dániel (Moravcsik Dániel)

Szombat, 13.30:

Rimóc SE-Balassagyarmati SC: Reviczki János (Horváth Barbara)

Mihálygerge SE-Szügy SE: Varga Patrik Balázs

Balassagyarmati VSE-Karancsaljai MSE: Sáfrány Szilárd Tibor (Istvanovszki Ambrus)

Mátraverebély-Szentkút SE-Karancsberényi VSFC: Menczel József (Horváth Sándor)

Vasárnap, 13.30:

Karancslapujtő KSE II-Nagylóc SE: Mércse László (Pálinkás Sára)

Tari SZE-Varsány SE: Kiss Dániel (Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 12. forduló:

Szombat, 10.30:

Kazár KSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Sáfrány Szilárd Tibor (Reviczki János)

Zagyvarónai SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 13.30:

Somos VSE-Cered VSE: Szeles Patrik (Reviczki János)

Ecseg SE-Nógrádmegyer BSE: Varga Patrik Balázs (Homoki Gábor)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 12. forduló:

Vasárnap, 13.30:

Nógrádsipek SE-Borsosberény SE: Kis Gergő Zsolt (Kis Zsolt, Nagy Ferenc Zsombor)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Érsekvadkert SE II: Kalmár Petra (Rácz Dániel)

Patak FC-Rétság FC: Bozó Patrik (Horváth Sándor)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 12. forduló:

Vasárnap, 13.30:

Legéndi SE-Bercel KSK: Varga Flórián (Szemesi Zsolt)

Felsőpetény SE-Egyházasdengeleg FE: Kovács Máté (Kürtössy Ottó)

Keszegi SE-Kétbodony SE: Zsélyi Csaba (Sáfrány Szilárd Tibor)

Romhány KSE-Nőtincs SE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)