2024.05.22.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, 21. forduló:

Szombat, 16.30:

Szécsény VSE-Szendehely FC: Hegedűs Máté (Szász Kornél, Nagy Ferenc Zsombor)

Berkenye SE-Pásztó SK: Gecse Zoltán (Istvanovszki Ambrus, Kürtössy Ottó)

Építők KC-Héhalom SE: Boda Viktor (Kovács Máté, Elischer Márk)

Unicum FC Mohora-Bátonyterenyei TC: Nagy Péter (Juhász Ádám Sándor, Bordács János)-Heves vármegyei játékvezetők

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Érsekvadkert SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Homoki Gábor)

Diósjenő SE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Molnár László (Mércse László, Pálinkás Sára)

Vármegyei II. osztály, 18. forduló:

Szombat, 13.30:

Mátraverebély-Szentkút SE-Karancslapujtő KSE II: Gyetvai Béla (Reviczki János, Menczel József)

Rimóci SE-Tari SZE: Szász Kornél (Nagy Ferencz Zsombor, Hegedűs Máté)

Szombat, 16.30:

Karancsberényi VSFC-Mihálygerge SE: Urbán Viktor Péter (Szemesi Zsolt, Dombi Dávid)

Mátraterenye SE-Balassagyarmati VSE: Menczel József (Gyetvai Béla, Reviczki János)

Vasárnap, 16.30:

Balassagyarmati SC-Karancsaljai MSE: Varga Patrik Balázs (Horváth Sándor)

Varsány SE-Szügy SE: Varga Flórián (Szász Kornél, Nagy Ferencz Zsombor)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 20. forduló:

Szombat, 13.30:

Nógrádmegyer BSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Urbán Viktor Péter (Szemesi Zsolt, Dombi Dávid)

Vasárnap, 16.30:

Ecseg SE-Somos VSE: Urbán Viktor Péter (Szemesi Zsolt, Babcsán Zsolt)

Cered VSE-Kazár KSE: Varga Patrik Balázs (Bangó Rómeó)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Zagyvarónai SE: Kiss Dániel (Mércse László, Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 20. forduló:

Szombat, 13.30:

Rétság FC-Borsosberény SE: Molnár László (Istvanovszki Ambrus, Horváth Sándor)

Vasárnap, 16.30:

Érsekvadkert SE II-Dejtár SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Elischer Márk)

Patak FC-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Gecse Zoltán (Menczel József, Pálinkás Sára)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 20. forduló:

Szombat, 13.30:

Kétbodony SE-Bercel KSK: Mércse László (Pálinkás Sára, Kürtössy Ottó)

Vasárnap, 13.30:

Egyházasdengeleg FE-Romhány KSE: Mércse László (Kiss Dániel, Reviczki János)

Vasárnap, 16.30:

Nőtincs SE-Legéndi SE: Ordasi István Péter (Farkas Péter András)

Keszegi SE-Felsőpetény SE: Boda Viktor (Ferencz Panna)