2024.04.18.

Így néz ki a vármegyei élvonal jelenlegi nyári átigazolási adatbankja

A hétvégén esedékes rajt előtt megnéztük, hogy ez idáig milyen változásokra került sor a bajnokság tizenkét csapatánál.

Ezen a hétvégén beindul a 2023/2024-es évad vármegyénk első osztályában. A közelgő rajt előtt górcső alá vettük, hogy a mezőny tizenkét résztvevőjénél milyen keretbeli változásokat hozott a nyár eddigi része. Augusztus 31-ig még klubot válthatnak a labdarúgók, de már csak jelenlegi egyesületük engedélyével tehetik ezt meg. Lássuk a csapatok aktuális érkező és távozó listáját!

A Vármegyei I. osztály jelenlegi nyári átigazolási adatbankja:

Bánk-Dalnoki Akadémia:

Érkezett: Kiss Olivér (Mészöly Focisuli SE), Kozma Richárd (Budapest Honvéd-MFA II), Szabó István (SV Burgweinting), Medveczki Máté (XV. Kerületi Issimo SE), Kovács Patrik (Mányi TK), Rieger Barnabás (BVSC-Zugló), Szendrődi Noel (REAC).

Távozott: Darabont Dániel (Heréd LK), Király Olivér (SC Piringsdorf), Balogh Attila Péter (SK Ipolynyék), Darabont Dániel (SV Rottenmann), Farkas Zoltán (Felsőpakonyi KSE), Fellegi Nándor (Dunaharaszti MTK), Kaszás Kristóf (Szendehely FC), Márkus Martin (Érsekvadkert SE), Molnár Tibor Markó (Salgótarjáni BTC), Nagy Bálint (Nagykáta SE), Petrezselyem Tamás (Ceglédi VSE), Rosta Levente (Csömöri KSK), Seres Dávid (Veresegyház VSK), Szabó Szilveszter László, Szentpéteri Márton György (mindketten FC Hatvan), Nguyen Vieth Thinh (Héhalom SE).

Bátonyterenyei TC:

Érkezett: Bari Csaba Patrik (Mátraderecskei SE), Simó Levente (Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE), Tóth Gergő (Palotás SE), Abiad Mohamed Amir (újrakezdte, legutolsó csapata: Csepel FC), Balogh Péter, Varga Attila, Dávid L. Csaba (mindhárman újrakezdték).

Távozott: Bakos Ádám, Halász Bence, Nagy Norbert, Nagy Noel (mindannyian Mátraterenye SE), Bellér Balázs, Oláh Martin (mindketten Karancsberényi VSFC), Sipkó Bence (Mátraverebély-Szentkút SE), Ivánfy Bence Dávid (abbahagyta).

Berkenye SE:

Érkezett: Sipos Bence (Palotás SE), Gyenes Kornél (Érsekvadkert SE), Maruszki Bálint (Erdőkertesi SE), Selmeci Tamás (Foci Suli-Vác), Illés Szabolcs (MLTC), Somogyi Dávid Péter (Rákosszentmihályi SC), Sági Bence (újrakezdte, legutolsó csapata, Érsekvadkert SE II).

Távozott: Balga Balázs, Flamich Gergely (mindketten Érsekvadkert SE), Porvay Bálint (XV. Kerületi Issimo SE), Keresztes Gábor (Dejtár SE), Rácz Márk (SV Grafenwiesen).

Diósjenő SE:

Érkezett: Balga Larion, Bódis Martin, Dávid Máté, Szabó Lénárd, Varga Marcell, Tóth Roland (mindannyian Érsekvadkert SE), Bregócs Bence Tamás (Vácduka KSK).

Távozott: Szaszovszki Kevin (Gödöllői SK), Valent Benedek (BSE Palóc Farkasok UP SE), Szunter Csaba (Nőtincs SE), id. Monostori László (Rétság FC), Juhász Zsombor Márton, Lakatos Szebasztián (mindketten Vácduka KSK).

Építők KC:

Érkezett: Csatlós Dávid, Jakab Zoltán, Kaszás Gergő (mindhárman Salgótarjáni BTC), Domán Richárd, Földi Balázs (mindketten Mátraterenye SE).

Távozott: Hranek Renátó (Pásztó SK, Móricz Krisztián (Somos VSE), Somoskői Szilveszter (Mátraverebély-Szentkút SE).

Érsekvadkert SE:

Érkezett: Vasilijevic Nikola, Orovecz Ádám (mindketten Füzesgyarmati SK), Girán Máté, Tóth Szabolcs (mindetten BKV Előre SC), Csölle Patrik (Vác VLSE), Juhász Márk, Kiss Gábor (mindketten Vác-Deákvár SE), Bóka Benjámin Imre, Márkus Martin (mindketten Bánk-Dalnoki Akadémia), Hamar István, Kispéter Mihály, Sztraka Kristóf Imre (mindhárman VSK Tököl), Flamich Gergely, Balga Balázs (mindketten Berkenye SE), Mezey Keve (REAC), Kovácspál Kristóf (Seregélyes SC), Nádasi Olivér Dániel (Kistarcsai VSC), Győri Raymond (Százhalombattai LK), Bernhardt Dávid (BSE Palóc Farkasok UP SE).

Távozott: Balga Larion, Bódis Martin, Dávid Máté, Szabó Lénárd, Varga Marcell, Tóth Roland (mindannyian Diósjenő SE), Pistyúr Dávid (Unicum FC Mohora), Gyenes Kornél (Berkenye SE), Bozsó Máté (Szügy SE), Cseri Gergő (Talent 2019 SE).

Héhalom SE:

Érkezett: Szilágyi Szabolcs (Tura VSK), Abért Bence, Gólya Ádám (mindketten Gödöllői SK), Kotasz Erik, Hegyi Bence, Tancsik Richárd (mindhárman Palotás SE), Hartyáni Vincent, Matusik Ádám (mindketten Apcit TE), Fodor Balázs (Gyöngyöshalász SE), Balog Bence (Heréd LC), Baranyi Adrián (Kiskanizsai Sáskák SE), Nguyen Vieth Thinh (Bánk-Dalnoki Akadémia).

Távozott: Ágói Zoltán (Lőrinci VSC), Balog Renátó, Berki Gergő Alex (mindketten Petőfibányai SK), Erdei Mihály (Róna SC), Fehér András, Hajdú András (mindketten Egyházasdengeleg FE), Hegedűs Dávid Gábor (Aszód FC Utánpótlásért), Lakatos László (Bogát 2000 TC), Sándor Kornél, Tasnádi Norbert (mindketten Apci TE), róth Henrik (Tahitótfalui SE), Jakab Ferenc Krisztofer (klub nélkül).

Pásztó SK:

Érkezett: Hranek Renátó (Építők KC), Hegedűs Dávid (Palotás SE), Percze Patrik (Mátraterenye SE), Jánosik Sándor Balázs (Lurkó Focimánia FK), Hegyi Zoltán László (Kölyökfoci SE Pásztó).

Távozott: Czigler Benett (Mihálygerge SE).

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE:

Érkezett: Gazdag Bálint (Losonci TK), Horváth Tamás (Salgótarjáni BTC).

Távozott: Simó Levente (Bátonyterenyei TC), Zsély Dániel (Mihálygerge SE), Asztalos Gábor (FC Hellas Augsburg).

Szécsény VSE:

Érkezett: Oláh Ádám Urbán, Rácz Róbert (mindketten TJ Ipolybalog), Bettes Máté, Miklós Gábor (mindketten Karancsaljai MSE).

Távozott: Henglár Ádám (Karancsaljai MSE), Király Tamás (Varsány SE), Csatlós Csaba (klub nélkül).

Szendehely FC:

Érkezett: Matolcsi Márton (Kelen SC), Magos Mátyás (Veresegyház VSK), Deményi Patrik, Horváth László Márk (mindketten Mad Dogs Futsal, utolsó nagypályás csapata: Herceghalom SE), Kaszás Kristóf (Mad Dogs Futsal, utolsó nagypályás csapata: Bánk-Dalnoki Akadémia), Mester Kálmán (Mad Dogs Futsal, utolsó nagypályás csapata Fővárosi Vízművek SK).

Távozott: Jele Csaba (Acsa SK), Ahmed Douzi (abbahagyta).

Unicum FC Mohora:

Érkezett: Pistyúr Dávid (Érsekvadkert SE), Kotasz Gergő (Palotás SE).

Távozott: Molnár Krisztián Teó (Balassagyarmati VSE).