2024.04.19.

Íme a megye egy téli átigazolási adatbankja

A legtöbb csapatnál akadt jövés-menés a holtszezonban.

A mostani hétvégén folytatódik vármegyénk élvonalának 2022/2023-as kiírása. Az aktuális program előtt egy kalap alá gyűjtöttük a résztvevő csapatoknál a téli átigazolási időszakban bekövetkező változásokat. Lássuk az érkezők és a távozók listáját!

A Megyei I. osztály téli átigazolási adatbankja:

Unicum FC Mohora:

Érkezett: Pécsi Róbert (Berkenye SE), Klinger Olivér (Érsekvadkert SE), Strihó Zsolt (SK Ipolynyék).

Távozott: Molnár Tibor Markó (Bánk-Dalnoki Akadémia), Hegedűs Máté (Romhány KSE), Gál Szilárd (külföldi munkavállalás).

Salgótarjáni BTC:

Érkezett: Tarlósi Patrik (SK Wiesmath), Katona Gergő (Bánk-Dalnoki Akadémia), Sz. Varga Máté Viktor (Eger SE), Kecskés Levente (Vasas Kubala Akadémia), Toldi Marcell (Pásztó SK).

Távozott: Sárközi Tamás, Tarlósi Milán (mindketten Ausztria), Medveczki Máté (XI. Kerületi Issimo SE), Bajnai Gergő Csaba, Zsámbéki Dominik (mindketten klub nélküliek).

Mátraterenye SE:

Érkezett: Stark János (Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE), Percze Patrik (Építők KC).

Távozott: Szeles Patrik (Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE), Sipkó Bence (Bátonyterenyei TC), Adorján Zalán (abbahagyta).

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE:

Érkezett: Katona Bence (Putnok FC), Szeles Patrik (Mátraterenye SE), Rátóti Zoltán (Bátonyterenyei TC), Vida Máté (XI. Kerületi Issimo SE), Asztalos Gabriel (Bánhorváti SE), Hepp Dominik (Palotás SE).

Távozott: Puporka Dániel (Ausztria), Puporka Richárd (Karancsaljai MSE), Czigler Benett (Pásztó SK), Gyetvai Noel (Építők KC), Stark János (Mátraterenye SE), Gregász Krisztián (Mátraderecske SE).

Pásztó SK:

Érkezett: Czigler Benett (Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE).

Távozott: Gazdag Bálint (Losonci TK), Toldi Marcell (Salgótarjáni BTC).

Szendehely FC:

Érkezett: Németh Árpád (Veresegyház VSK), Darázs Sándor, Szrnka Benedek (mindkettő Bánk-Dalnoki Akadémia II).

Távozott: Rojkovics Gergő (Bánk-Dalnoki Akadémia II), Balogh Csaba (Fót SE), Török Ádám, Kiss Marcell (mindketten Acsa SK).

Berkenye SE:

Érkezett: Flamich Gergely (Vác VLSE).

Távozott: Pécsi Róbert (Unicum FC Mohora), Rácz Márk (külföldi munkavállalás).

Palotás SE:

Érkezett: Tóth Gergő (újrakezdte).

Távozott: Hepp Dominik (Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE).

Bátonyterenyei TC:

Érkezett: Sipkó Bence (Mátraterenye SE).

Távozott: Rátóti Zoltán (Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE).

Diósjenő SE:

Érkezett: -.

Távozott: Krausz Tamás (Nőtincs SE).

Érsekvadkert SE:

Érkezett: Sipeki István (újrakezdte, legutolsó klubja: Veresegyház VSK), Ujvári József (Nagylóc SE).

Távozott: Klinger Olivér (Unicum FC Mohora), Szenográdi Péter (Szügy SE).

Szécsény VSE:

Érkezett: Alapi Gábor (Építők KC), Szokács Dániel, Jedlicska Balázs (mindketten Karancsaljai MSE).

Távozott: Gyenes József (SK Ipolynyék).

Héhalom SE:

Érkezett: Beregi Dávid, Lakatos Valérió (mindketten Apci TE), Berki Gergő, Balog Renátó (mindketten Petőfibányai SK), Berkes László, Lakatos László (mindketten Hatvani Lokomotív SE).

Távozott: Kis Kende (Petőfibányai SK), Jakab Ferenc Krisztofer (klub nélküli).

Bánk-Dalnoki Akadémia II:

Érkezett: Járvás Zoltán (Rákosmente FC), Nemes-Kiss Noel René (Újpest FC U17), Darabont Dániel (Eferding UFC), Torják István (Tari SZE).

Távozott: Darázs Sándor, Szrnka Benedek (mindketten Szendehely FC), Horváth László Márk, Maszárik Dorián, Kupeczki Konor Tamás (mindhárman Herceghalom SE), Horváth Ábel Csaba, Galovszky Zsolt (mindketten Leányfalui SE).

Építők KC:

Érkezett: Gyetvai Noel (Silver Tüzép-Karancslapujtő), Hegedűs Ádám (Karancslapujtő KSE II), Budveszel Benett, Budveszel Benjámin (mindketten Lőrinci VSC), Ökrös Balázs (Marshall ASE), Nagy Ádám (újrakezdte, legutolsó klubja: Pétervására SE), Kapás Tamás (újrakezdte, legutolsó klubja: Pásztó SK).

Távozott: Nagy Zsolt (Mátraderecskei SE), Alapi Gábor (Szécsény VSE), Oláh Flórián (Karancsaljai MSE).