2024.07.27.

Félbeszakadt a Szécsény és a Mohora edzőmeccse

A hetvenedik percben ért véget idő előtt a gyakorló mérkőzés.

Múlt szombaton előkészületi találkozón hangolt két vármegyei első osztályú gárda, a Szécsény a Mohorát fogadta. A szünetig egy büntető által tudtak előnybe kerülni a vendégek a kemény gyakorló meccsen, aztán már nem változott az állás. A hetvenedik percben járt a csörte, amikor villámlás miatt félbeszakadt az edzőmérkőzés.

Felkészülési mérkőzés:

Szécsény VSE-Unicum FC Mohora 0-1-nél félbeszakadt a 70. percben villámlás miatt (0-1)

Szécsény VSE: Csampa – Komár, Rácz R., Szokács, Molnár – Máté D., Kántor – Matyóka, Oláh Á., Gombár – Szmolnik. Csereként léptek pályára: Bettes, Bene, Mohácsi, Máté G., Lőrik. Vezetőedző: Tőzsér Zsolt.

Unicum FC Mohora: Földi – Pécsi, Telek, Rácz D., Lavkó – Pistyúr D., Bartal, Pistyúr Zs., Széles G. – Klinger, Mátyás Zs. Csereként léptek pályára: Deme, Káposzta, Rados, Dallos, Strihó. Vezetőedző: Baranyi Tibor.

Gól: Pistyúr Zs.

Tőzsér Zsolt: Jó képességű ellenféllel, jó edzőmeccset játszottunk. Jól szolgálta a felkészülésünket a mérkőzés. Sajnálom, hogy villámcsapások miatt félbeszakadt…

Baranyi Tibor: – Érkezhetett volna hetven perccel előbb is a vihar…