2024.02.28.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Váregyei I. osztály, 4. forduló:

Szombat, 16.00:

Bátonyterenyei TC-Szécsény VSE: Kis Zsolt (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)

Érsekvadkert SE-Héhalom SE: Gecse Zoltán (Trubin Balázs, Pál Adrienn)

Diósjenő SE-Pásztó SK: Kovács Máté (Dobsonyi László, Varga Flórián)

Szendehely FC-Bánk-Dalnoki Akadémia: Bálint Dániel (Dobó Attila, Laukó Tamás)-Csongrád-Csanád vármegyei játékvezetők

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Berkenye SE: Urbán Viktor Péter (Kiss Dániel, Horváth Sándor)

Unicum FC Mohora-Építők KC: Harnos Csaba (Lovas Norbert, Pásztory Krisztián)-Heves vármegyei játékvezetők

Vármegyei II. osztály, 4. forduló:

Szombat, 13.00:

Mátraverebély-Szentkút SE-Balassagyarmati VSE: Mércse László (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)

Szombat, 16.00:

Vizslási SE-Mihálygerge SE: Mércse László (Kis Gergő Zsolt, Moravcsik Dániel)

Balassagyarmati SC-Nagylóc SE: Menczel József (Kürtössy Ottó, Nagy Ferenc Zsombor)

Rimóc SE-Szügy SE: Hegedűs Máté (Péter Csaba, Horváth Barbara)

Vasárnap, 14.00:

Varsány SE-Karancsaljai MSE: Zsélyi Csaba (Nyerges Krisztián, Homoki Gábor)

Vasárnap, 16.00:

Karancsberényi VSFC-Karancslapujtő KSE II: Nyerges Krisztián (Zsélyi Csaba, Homoki Gábor

Mátraterenye SE-Tari SZE: Kiss Dániel (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 4. forduló:

Szombat, 13.00:

Kazár KSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Zagyvarónai SE-Nógrádmegyer BSE: Menczel József (Sáfrány Szilárd Tibor, Reviczki János)

Vasárnap, 16.00:

Somos VSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Gecse Zoltán (Szeles Patrik)

Ecseg SE-Cered VSE: Menczel József (Győri Marcell Szabolcs)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 4. forduló:

Szombat, 13.00:

Dejtár SE-Borsosberény SE: Hegedűs Máté (Péter Csaba, Pál Adrienn)

Vasárnap, 16.00:

Nógrádsipek SE-Rétság FC: Bangó Rómeó (Pálinkás Sára)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Ipolyszögi SE: Berendi Tamás Csaba (Somogyi Máté)-Pest vármegyei játékvezetők

Patak FC-Érsekvadkert SE II: Trubin Balázs (Szász Kornél, Pál Adrienn)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 4. forduló:

Vasárnap, 16.00:

Legéndi SE-Kétbodony SE: Ordasi István Péter (Kiss Dávid Barnabás)

Felsőpetény SE-Nőtincs SE: Bozó Patrik (Szemesi Zsolt, Horváth Barbara)

Keszegi SE-Egyházasdengeleg FE: Varga Flórián (Horváth Sándor)

Romhány KSE-Bercel KSK: Mércse László (Kürtössy Ottó)