2024.06.24.

Ezen a hétvégén sem lesz hiány kispályás meccsekből

Bátonyterenyén és Salgótarjánban is „dupláznak”, Balassagyarmaton vasárnap kerül sor a kilencedik körre.

A mostani hétvégén is folytatódnak a küzdelmek régiónk különféle kispályás téli teremlabdarúgó bajnokságaiban. Bátonyterenyén és Salgótarjánban szombaton és vasárnap is parketten lesznek a gárdák, míg Balassagyarmat a hét utolsó napján rendezik meg a kilencedik fordulót. Lássuk a soros menetrendeket!

X. Bátonyterenyei Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 7. forduló, 2024. január 13. (szombat):

13.00: Kodály Zoltán Általános Iskola-Bartók Béla Általános Iskola

14.00: Civilek-SVSE (öregfiúk mérkőzés)

15.00: Végzetesek-Gold Team

16.00: Mátramindszent-Bello Breaking

17.00: Ultimate-BTC

18.00: Crazy Boys-Flash

Szabadnap: ELAN, Steam, Street Team.

X. Bátonyterenyei Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 8. forduló, 2024. január 14. (vasárnap):

15.00: Street Team-Bello Breaking

16.00: Mátramindszent-Ultimate

17.00: Gold Team-Steam

18.00: Végzetesek-BTC

Szabadnap: Crazy Boys, ELAN, Flash.

Salgótarjáni Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 5. játéknap, 2024. január 13. (szombat):

14.50: SÁI Arany János Tagiskola-SÁI Beszterce Tagiskola

15.30: VGÜ-Tyuhajja

16.20: Bianconeri-Fort Bau

17.10: SÁI Kodály Tagiskola-Székhelyintézmény

17.50: LAVER-Marketing Klub

18.40: Botafogó-SZÉFC AFC

19.30: Buborék Boys-Csati Karmel

Salgótarjáni Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 6. játéknap, 2024. január 14. (vasárnap):

14.50: SÁI-Kodály Tagiskola-SÁI Arany János Tagiskola

15.30: Marketing Klub-Fort Bau

16.20: LAVER-Tyuhajja

17.10: Székhelyintézmény-SÁI Beszterce Tagiskola

17.50: Botafogó-Buborék Boys

18.40: SZÉFC AFC-Black Silver

A XXXVII. Balassagyarmati Téli Teremlabdarúgó Bajnokság, 9. forduló, 2024. január 14. (vasárnap):

10.20: Nógrádmegyer BSE-Suska FC

11.10: Bad Boys-B(ré) SC

12.00: Demizson-Kojak Nyalóka

12.50: Young Boys-Flamengo

13.40: Zsiványok-Fekete Vonat

14.30: Bayer Neverlosen-Észak Kapuja

15.20: Csibészek-Katar-Zis

16.10: Black Kacúr-Hercegek FC

17.00: El Nino-Focifan

17.50: Alcoholic Bilbao-Csontdarálók

18.40: Al-Hilal-Legénd SE

19.30: Befu-Blöff FC

Szabadnap: Selecao, Romhány KSE.