2024.03.01.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában megkezdődik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Váegyei I. osztály, 1. forduló:

Szombat, 17.00:

Berkenye SE-Szécsény VSE: Kovács Máté (Szász Kornél, Kiss Dániel)

Szendehely FC-Építők KC: Urbán Viktor (Trubin Balázs, Horváth Sándor)

Pásztó SK-Unicum FC Mohora: dr. Lendvai Gábor (Rozsnaki Gábor, Petz Péter Jonatán)-Heves vármegyei játékvezetők

Héhalom SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kis Zsolt (Szűcs Martin László, Homoki Gábor)

Bátonyterenyei TC-Bánk-Dalnoki Akadémia: Pádár Szabolcs (Juhász Ádám, Tamasi Sándor)-Heves vármegyei játékvezetők

Érsekvadkert SE-Diósjenő SE: Dobsonyi László (Pál Adrienn, Bozó Patrik)

Vármegyei II. osztály, 1. forduló:

Szombat, 14.00:

Szügy SE-Nagylóc SE: Zsélyi Csaba (Péter Csaba, Istvanovszki Ambrus)

Szombat, 17.00:

Mátraterenye SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Menczel József (Mércse László, Reviczki János)

Rimóc SE-Karancsberényi VSFC Hegedűs Máté (Elischer Márk, Ferencz Panna)

Balassagyarmati VSE-Balassagyarmati SC: Zsélyi Csaba (Istvanovszki Ambrus, Péter Csaba)

Vasárnap, 17.00:

Karancslapujtő KSE II-Varsány SE: Nyerges Krisztián (Győri Marcell Szabolcs)

Tari SZE-Vizslás SE: Kiss Dániel (Elischer Márk)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 1. forduló:

Szombat, 14.00:

Zagyvarónai SE-Ecseg SE: Mércse László (Menczel József, Reviczki János)

Vasárnap, 14.00:

Somos VSE-Kazár KSE: Reviczki János (Mércse László)

Vasárnap, 17.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Nógrádmegyer BSE: Menczel József (Homoki Gábor)

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Cered VSE: Mércse László (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 1. forduló:

Szombat, 14.00:

Dejtár SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor)

Borsosberény SE-Érsekvadkert SE II: Dobsonyi László (Pál Adrienn, Bozó Patrik)

Vasárnap, 17.00:

Ipolyszögi SE-Rétság FC: Kalmár Petra (Chikán Péter)

Nógrádsipek SE-Patak FC: Trubin Balázs (Bangó Rómeó)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 1. forduló:

Vasárnap, 17.00:

Nőtincs SE-Kétbodony SE: Kovács Máté (Pál Adrienn)

Bercel KSK-Egyházasdengeleg FE: Dobsonyi László (Szemesi Zsolt)

Keszegi SE-Legéndi SE: Varga Flórián (Ferencz Panna)

Romhány KSE-Felsőpetény SE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)