2024.04.18.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 29. forduló:

Szombat, 17.00:

Salgótarjáni BTC-Bánk-Dalnoki Akadémia II: Kis Zsolt (Kürtössy Ottó, Szűcs Martin László)

Unicum FC Mohora-Bátonyterenyei TC: Varga Flórián (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)

Berkenye SE-Szécsény VSE: Gyetvai Béla (Pásztor Botond János)

Pásztó SK-Diósjenő SE: Zsélyi Csaba (Homoki Gábor)

Szendehely FC-Palotás SE: Trubin Balázs (Horváth Sándor, Mravik Bence)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Építők KC: Lucián János (Kecskés Gábor, Gergely Márton)-Heves vármegyei játékvezetők

Vasárnap, 17.00:

DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE-Mátraterenye SE: Nyerges Krisztián (Csillik Bence Levente, Homoki Gábor)

Megyei II. osztály, 25. forduló:

Szombat, 15.00:

Szügy SE-Tari SZE: Hegedűs Máté (Tóth Roland)

Szombat, 17.00:

Mátraverebély-Szentkút SE-Mátramindszent SE: Reviczki János (Varga Patrik Balázs)

Mihálygerge SE-Karancslapujtő KSE II: Menczel József (Moravcsik Dániel)

Karancsalja MSE-Galgagyörki SE: Elischer Márk (Győri Marcell Szabolcs)

Vasárnap, 17.00:

Varsány SE-Balassagyarmati SC: Zsélyi Csaba (Elischer Márk, Győri Marcell Szabolcs)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 24. forduló:

Szombat, 14.00:

Vizslási SE-Karancsberényi VSFC: Bangó Rómeó (Homoki Gábor, Menczel József)

Vasárnap, 14.00:

Nógrádsipek SE-Mátraterenye SE II-Somos: Hegedűs Máté (Urbán Viktor Péter, Pál Adrienn)

Vasárnap, 17.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Nagylóc SE: Menczel József (Reviczki János)

Ecseg SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Bangó Rómeó (Varga Patrik Balázs)

Cered VSE-Rimóc SE: Bozó Patrik (Sáfrány Szilárd Tibor)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 24. forduló:

Szombat, 14.00:

Dejtár SE-Nőtincs SE: Szász Kornél (Varga Flórián, Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 17.00:

Legéndi SE-Kétbodony SE Trubin Balázs (Istvanovszki Ambrus, Pásztor Botond János)

Patak FC-Egyházasdengeleg FE: Dobsonyi László (Szemesi Zsolt, Ferencz Panna)

Ipolyszögi SE-Keszegi SE: Chikán Péter (Mravik Bence, Horváth Barbara)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Felsőpetény SE: Varga Flórián (Horváth Sándor)