Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 28. forduló:

Szombat, 17.00:

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Héhalom SE: Kovács Máté (Horváth Sándor, Varga Patrik Balázs)

Palotás SE-Pásztó SK: Dobsonyi László (Szemesi Zsolt)

Szécsény VSE-Unicum FC Mohora: Boda Viktor (Pál Adrienn)

Bátonyterenyei TC-Salgótarjáni BTC: Kis Zsolt (Homoki Gábor, Reviczki János)

Diósjenő SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Urbán Viktor Péter (Szűcs Martin László)

Szendehely FC-DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE: Trubin Balázs (Horváth Barbara)

Építők KC-Berkenye SE: Kocsi József (Csathó Zsolt, Motsidlovszky Attila)-Heves vármegyei játékvezetők

Megyei II. osztály, 24. forduló:

Szombat, 17.00:

Balassagyarmati SC-Karancsaljai MSE: Varga Flórián (Győri Marcell Szabolcs, Hegedűs Máté)

Mátramindszent SE-Varsány SE: Csillik Bence Levente (Szász Kornél, Menczel József)

Szombat, 19.00:

Galgagyörki SE-Szügy SE ifj. Remenár Mihály (Schenk Barnabás, Sirankó Ferenc)-Pest vármegyei játékvezetők

Vasárnap, 17.00:

Karancslapujtő KSE II-Mátraverebély-Szentkút SE: Nyerges Krisztián (Menczel József)

Tari SZE-Mihálygerge SE: Boda Viktor (Szemesi Zsolt)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 23. forduló:

Szombat, 14.00:

Nagylóc SE-Ecseg SE: Hegedűs Máté (Szász Kornél, Pál Adrienn)

Vasárnap, 14.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Vizslási SE: Varga Patrik Balázs (Reviczki János, Sáfrány Szilárd Tibor)

Vasárnap, 17.00:

Karancsberényi VSFC-Kazár KSE: Horváth Sándor (Tóth Roland)

Rimóc SE-Nógrádsipek SE: Kis Zsolt (Szűcs Martin László, Homoki Gábor)

Mátraterenye SE II-Somos-Felsőtoldi Cserhát TSE: Varga Patrik Balázs (Sáfrány Szilárd Tibor, Reviczki János)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 23. forduló:

Vasárnap, 14.00:

Kétbodony SE-Patak FC: Trubin Balázs (Urbán Viktor Péter, Horváth Barbara)

Egyházasdengeleg FE-Dejtár SE: Varga Flórián (Kovács Máté, Szász Kornél)

Vasárnap, 17.00:

Felsőpetény SE-Rétság FC: Urbán Viktor Péter (Trubin Balázs, Horváth Barbara)

Nőtincs SE-Érsekvadkert SE II: Kovács Máté (Varga Flórián, Szász Kornél)

Keszegi SE-Legéndi SE: Pál Adrienn (Dobsonyi László, Moravcsik Dániel)