2024.04.19.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 27. forduló:

Szombat, 15.00:

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Mátraterenye SE: Ordasi István Péter (Szemesi Zsolt, Pásztor Botond János)

Szombat, 17.00:

Héhalom SE-Bátonyterenyei TC: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn)

Salgótarjáni BTC-Szécsény VSE: Zsélyi Csaba (Varga Patrik Balázs)

Berkenye SE-Diósjenő SE: Tóth Szabolcs (Kányási István, Décsi Krisztián Viktor)-Pest vármegyei játékvezetők

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Palotás SE: Kovács Máté (Csillik Bence Levente, Elischer Márk)

Pásztó SK-Szendehely FC: Kis Zsolt (Reviczki János)

Unicum FC Mohora-Építők KC: Bodó István Gábor (Szigetvári Zsolt, Juhász Ádám)-Heves vármegyei játékvezetők

Megyei II. osztály, 23. forduló:

Szombat, 17.00:

Tari SZE-Mátraverebély-Szentkút SE: Menczel József (Berki András)

Balassagyarmati SC-Mátramindszent SE: Hegedűs Máté (Szász Kornél)

Karancsaljai MSE-Szügy SE: Sáfrány Szilárd Tibor

Vasárnap, 17.00:

Varsány SE-Karancslapujtő KSE II: Nyerges Krisztián (Tóth Roland)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 22. forduló:

Szombat, 14.00:

Vizslási SE-Nagylóc SE: Gyetvai Béla (Reviczki János, Varga Patrik Balázs)

Nógrádmegyer BSE-Kazár KSE: Sáfrány Szilárd Tibor (Bangó Rómeó)

Vasárnap, 17.00:

Ecseg SE-Mátraterenye SE II-Somos: Kis Zsolt (Zsélyi Csaba, Homoki Gábor)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Rimóc SE: Elischer Márk (Reviczki János)

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Karancsberényi VSFC: Menczel József (Bangó Rómeó)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 22. forduló:

Szombat, 14.00:

Dejtár SE-Patak FC: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn, Szász Kornél)

Vasárnap, 17.00:

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Nőtincs SE: Csillik Bence Levente (Szemesi Zsolt)

Ipolyszögi SE-Felsőpetény SE: Kovács Máté (Urbán Viktor Péter, Horváth Barbara)

Érsekvadkert SE II-Egyházasdengeleg FE: Pál Adrienn (Szász Kornél)

Keszegi SE-Kétbodony SE: Kalmár Petra (Rácz Dániel)