2024.06.24.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 26. forduló:

Szombat, 17.00:

Bátonyterenyei TC-Mátraterenye SE: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Gyetvai Béla)

Berkenye SE-Palotás SE: Ordasi István Péter (Szemesi Zsolt, Pál Adrienn)

Diósjenő SE-Unicum FC Mohora: Kovács Máté (Urbán Viktor Péter, Istvanovszki Ambrus)

Szendehely FC-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Boda Viktor (Elischer Márk, Mravik Bence)

Építők KC-Salgótarjáni BTC: Lucián János (Pásztory Krisztián, Csuja Zoltán)-Heves vármegyei játékvezetők

Vasárnap, 17.00:

DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE-Pásztó SK: Nyerges Krisztián (Zsélyi Csaba, Elischer Márk)

Szécsény VSE-Héhalom SE: Kovács Máté (Urbán Viktor Péter, Mravik Bence)

Megyei II. osztály, 22. forduló:

Szombat, 17.00:

Mátramindszent SE-Karancsaljai MSE: Kis Zsolt (Varga Patrik Balázs, Szűcs Martin László)

Szügy SE-Mihálygerge SE: Horváth Sándor (Menczel József, Reviczki János)

Szombat, 19.00:

Galgagyörki SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Kamal Norbert (Gágó Gábor, Kovács Gergely)-Pest vármegyei játékvezetők

Vasárnap, 17.00:

Karancslapujtő KSE II-Balassagyarmati SC: Gyetvai Béla (Szűcs Martin László)

Tari SZE-Varsány SE: Gecse Zoltán (Menczel József)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 21. forduló:

Szombat, 17.00:

Nagylóc SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Zsélyi Csaba (Csillik Bence Levente, Sáfrány Szilárd Tibor)

Vasárnap, 14.00:

Kazár KSE-Cered VSE: Varga Patrik Balázs (Gyetvai Béla, Szűcs Martin László)

Rimóc SE-Ecseg SE: Menczel József (Berki András, Reviczki János)

Vasárnap, 17.00:

Mátraterenye SE II-Somos-Vizslási SE: Bangó Rómeó (Reviczki János, Berki András)

Karancsberényi VSFC-Nógrádmegyer BSE: Varga Patrik Balázs (Varga Marcell Szabolcs)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 21. forduló:

Szombat, 17.00:

Kétbodony SE-Dejtár SE: Varga Flórián (Szász Kornél, Hegedűs Máté)

Vasárnap, 14.00:

Egyházasdengeleg FE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Varga Flórián (Pásztor Botond János)

Vasárnap, 17.00:

Nőtincs SE-Rétság FC: Ordasi István Péter (Szász Kornél, Ferencz Panna)

Patak FC-Érsekvadkert SE II: Csillik Bence Levente (Szemesi Zsolt, Istvanovszki Ambrus)

Felsőpetény SE-Legéndi SE: Varga Flórián (Pásztor Botond János)