2024.02.22.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 25. forduló:

Szombat, 15.00:

Héhalom SE-Építők KC: Urbán Viktor Péter (Dobsonyi László)

Szombat, 17.00:

Mátraterenye SE-Szécsény VSE: Harnos Csaba (Török Mihály, Derda József)-Heves vármegyei játékvezetők

Salgótarjáni BTC-Diósjenő SE: Zsélyi Csaba (Homoki Gábor, Szűcs Martin László)

Unicum FC Mohora-Palotás SE: Gecse Zoltán (Berki András)

Berkenye SE-Szendehely FC: Kovács Máté (Horváth Sándor, Istvanovszki Ambrus)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Pásztó SK: Németh Szabolcs (Csathó Zsolt, Forgó Zsolt)-Heves vármegyei játékvezetők

Bánk-Dalnoki Akadémia II-DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE: Kis Zsolt (Pál Adrienn)

 

Megyei II. osztály, 21. forduló:

Szombat, 17.00:

Karancsaljai MSE-Mihálygerge SE: Varga Flórián (Győri Marcell Szabolcs)

Mátraverebély-Szentkút SE-Szügy SE: Varga Patrik Balázs (Szász Kornél)

Balassagyarmati SC-Tari SZE: Menczel József (Hegedűs Máté)

Vasárnap, 17.00:

Karancslapujtő KSE II-Mátramindszent SE: Gecse Zoltán (Elischer Márk, Reviczki János)

Varsány SE-Galgagyörki SE: Nyerges Krisztián (Menczel József, Kiss Dániel)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 20. forduló:

Szombat, 14.00:

Vizslási SE-Rimóc SE: Varga Flórián (Szász Kornél)

Nagylóc SE-Karancsberényi VSFC: Reviczki János (Győri Marcell Szabolcs)

Vasárnap, 14.00:

Nógrádsipek SE-Kazár KSE: Kis Zsolt (Bangó Rómeó, Szűcs Martin László)

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Mátraterenye SE II-Somos: Szász Kornél (Varga Flórián)

Vasárnap, 17.00:

Cered VSE-Nógrádmegyer BSE: Varga Flórián (Szász Kornél)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 20. forduló:

Vasárnap, 14.00:

Rétság FC-Egyházasdengeleg FE: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn, Istvanovszki Ambrus)

Vasárnap, 17.00:

Érsekvadkert SE II-Dejtár SE: Zsélyi Csaba (Győri Marcell Szabolcs)

Nőtincs SE-Ipolyszögi SE: Varga Patrik Balázs (Tóth Roland, Ferencz Panna)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Patak FC: Kovács Máté (Szemesi Zsolt, Horváth Barbara)

Keszegi SE-Felsőpetény SE: Gyetvai Béla (Homoki Gábor, Berki András)