2024.02.28.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 24. forduló:

Szombat, 17.00:

Diósjenő SE-Héhalom SE: Varga Flórián (Szász Kornél, Dobsonyi László)

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Bátonyterenyei TC: Ordasi István Péter (Urbán Viktor Péter, Szemesi Zsolt)

Pásztó SK-Berkenye SE: Kis Zsolt (Gyetvai Béla, Szűcs Martin László)

Szendehely FC-Unicum FC Mohora: Tihanyi Gábor (Kócsó Tibor Zsolt, Szeles Ádám)-Csongrád-Csanád vármegyei játékvezetők

Palotás SE-Salgótarjáni BTC: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Zsélyi Csaba)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE: Kiss Dániel (Elischer Márk, Pál Adrienn)

Építők KC-Mátraterenye SE: Kasza Dénes (Juhász Bálint, Petz Péter Jonatán)-Heves vármegyei játékvezetők

 

Megyei II. osztály, 20. forduló:

Szombat, 17.00:

Szügy SE-Varsány SE: Boda Viktor (Trubin Balázs, Mravik Bence)

Mihálygerge SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Menczel József (Horváth Sándor, Győri Marcell Szabolcs)

Karancsaljai MSE-Karancslapujtő KSE II: Varga Patrik Balázs (Reviczki János, Berki András)

Vasárnap, 17.00:

Galgagyörki SE-Balassagyarmati SC: Tamás Attila (Richter Bence, Rigó Zsombor)-Pest vármegyei játékvezetők

Tari SZE-Mátramindszent SE: Kiss Dániel (Reviczki János, Menczel József)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 19. forduló:

Vasárnap, 14.00:

Nógrádmegyer BSE-Nógrádsipek SE: Elischer Márk (Gecse Zoltán, Reviczki János)

Vasárnap, 14.00:

Kazár KSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Hegedűs Máté (Pál Adrienn, Ordasi István Péter)

Vasárnap, 17.00:

Mátraterenye SE II-Somos-Nagylóc SE: Ordasi István Péter (Hegedűs Máté, Pál Adrienn)

Rimóc SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Varga Patrik Balázs (Zsélyi Csaba, Bozó Patrik)

Karancsberényi VSFC-Cered VSE: Nyerges Krisztián (Horváth Sándor, Horváth Barbara)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 19. forduló:

Szombat, 14.00:

Dejtár SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Boda Viktor (Horváth Sándor, Mravik Bence)

Kétbodony SE-Érsekvadkert SE II: Trubin Balázs (Istvanovszki Ambrus, Kiss Dávid Barnabás)

Vasárnap, 14.00:

Egyházasdengeleg FE-Ipolyszögi SE: Urbán Viktor Péter (Mravik Bence, Szász Kornél)

Vasárnap, 17.00:

Patak FC-Rétság FC: Boda Viktor (Szemesi Zsolt, Csillik Bence Levente)

Nőtincs SE-Legéndi SE: Varga Flórián (Tóth Roland, Trubin Balázs)