2024.04.24.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 23. forduló:

Péntek, 14.00:

Héhalom SE-Palotás SE: Nyerges Krisztián (Zsélyi Csaba, Gecse Zoltán)

Szombat, 16.30:

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Szécsény VSE: Kiss Dániel (Pál Adrienn, Kürtössy Ottó)

Mátraterenye SE-Diósjenő SE: Kis Zsolt (Gyetvai Béla, Homoki Gábor)

Salgótarjáni BTC-Szendehely FC: Zsélyi Csaba (Gecse Zoltán, Szűcs Martin László)

Unicum FC Mohora-Pásztó SK: Derda József (Juhász Ádám, Nagy Péter)-Heves megyei játékvezetők

Berkenye SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Barta Norbert István (Gargya Balázs Gábor, Kiss Richárd)-Pest megyei játékvezetők

Vasárnap, 16.30:

DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE-Bátonyterenyei TC: Nyerges Krisztián (Szűcs Martin László, Homoki Gábor)

 

Megyei II. osztály, 19. forduló:

Szombat, 14.30:

Varsány SE-Mihálygerge SE: Kovács Máté (Mravik Bence, Hegedűs Máté)

Szombat, 16.30:

Mátraverebély-Szentkút SE-Karancsaljai MSE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél, Reviczki János)

Balassagyarmati SC-Szügy SE: Menczel József (Horváth Sándor, Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 16.30:

Karancslapujtő KSE II-Tari SZE: Kis Zsolt (Gecse Zoltán)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 18. forduló:

Vasárnap, 13.30:

Nógrádsipek SE-Cered VSE: Nyerges Krisztián (Szűcs Martin László, Homoki Gábor)

Rimóc SE-Nagylóc SE: Kiss Dániel (Menczel József, Reviczki János)

Mátraterenye SE II-Somos-Karancsberényi VSFC: Gecse Zoltán (Kis Zsolt)

Vasárnap, 16.30:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Nógrádmegyer BSE: Menczel József (Kiss Dániel)

Ecseg SE-Kazár KSE: Bangó Rómeó (Reviczki János)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 18. forduló:

Szombat, 13.30:

Rétság FC-Dejtár SE: Csillik Bence Levente (Tóth Roland, Kiss Dávid Barnabás)

Vasárnap, 13.30:

Ipolyszögi SE-Patak FC: Hegedűs Máté (Pál Adrienn, Urbán Viktor Péter)

Vasárnap, 16.30:

Felsőpetény SE-Kétbodony SE: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn, Hegedűs Máté)

Legéndi SE-Egyházasdengeleg FE: Szász Kornél (Kiss Dávid Barnabás)

Keszegi SE-Nőtincs SE: Boda Viktor (Szemesi Zsolt)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Érsekvadkert SE II: Kovács Máté (Pásztor Botond János)