2024.04.24.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 21. forduló:

Szombat, 11.00:

Salgótarjáni BTC-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kasza Dénes (Lendvai Gábor, Csathó Zsolt)-Heves megyei játékvezetők

Szombat, 15.00:

Mátraterenye SE-Szendehely FC: Kis Zsolt (Gyetvai Béla, Szűcs Martin László)

Héhalom SE-Pásztó SK: Urbán Viktor Péter (Pál Adrienn)

Unicum FC Mohora-Berkenye SE: Zsélyi Csaba (Szemesi Zsolt, Pásztor Botond János)

Vasárnap, 15.00:

DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE-Szécsény VSE: Nyerges Krisztián (Csillik Bence Levente, Horváth Sándor)

Vasárnap, 16.00:

Bátonyterenyei TC-Építők KC: Kis Zsolt (Kiss Dániel, Szűcs Martin László)

 

Megyei II. osztály, 17. forduló:

Szombat, 15.00:

Mátraverebély-Szentkút SE-Balassagyarmati SC: Menczel József (Reviczki János)

Mihálygerge SE-Mátramindszent SE: Varga Patrik Balázs (Szász Kornél)

Karancsaljai MSE-Varsány SE: Trubin Balázs (Mravik Bence)

Szügy SE-Karancslapujtő KSE II: Varga Flórián (Kürtössy Ottó, Horváth Barbara)

Szombat, 18.00:

Galgagyörki SE-Tari SZE: Gágó Gábor (Bíber János, Pallai Pál)-Pest megyei játékvezetők

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 16. forduló:

Szombat, 15.00:

Vizslási SE-Nógrádmegyer BSE: Ordasi István Péter (Homoki Gábor)

Vasárnap, 13.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Kazár KSE: Menczel József (Gyetvai Béla, Homoki Gábor)

Vasárnap, 15.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Nógrádsipek SE: Elischer Márk (Berki András)

Ecseg SE-Cered VSE: Varga Patrik Balázs (Bangó Rómeó)

Vasárnap, 15.30:

Rimóc SE-Karancsberényi VSFC: Zsélyi Csaba (Reviczki János)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 16. forduló:

Szombat, 15.00:

Rétság FC-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Dankó Attila (Kozma János, Stefkó Dominika)-Pest megyei játékvezetők

Vasárnap, 15.00:

Legéndi SE-Dejtár SE: Szász Kornél (Horváth Barbara)

Felsőpetény SE-Nőtincs SE: Urbán Viktor Péter (Szemesi Zsolt)

Keszegi SE-Patak FC: Pál Adrienn (Hegedűs Máté)

Ipolyszögi SE-Érsekvadkert SE II: Kovács Máté (Kiss Dávid Barnabás)