2024.07.25.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén immáron vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 20. forduló:

Szombat, 15.00:

Pásztó SK-Mátraterenye SE: Urbán Viktor Péter (Trubin Balázs)

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Palotás SE: Varga Flórián (Szemesi Zsolt)

Diósjenő SE-Bátonyterenyei TC: Kis Zsolt (Csillik Bence Levente)

Berkenye SE-Salgótarjáni BTC: Boda Viktor (Szász Kornél)

Építők KC-Szécsény VSE: Kovács Máté (Dosonyi László, Horváth Sándor)

Unicum FC Mohora-DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE: Ordasi István Péter (Pál Adrienn)

Vasárnap, 11.00:

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Héhalom SE: Nyerges Krisztián (Zsélyi Csaba, Horváth Sándor)

Megyei II. osztály, 16. forduló:

Szombat, 15.00:

Mátramindszent SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Zsélyi Csaba (Gyetvai Béla, Szűcs Martin László)

Balassagyarmati SC-Varsány SE: Menczel József (Sáfrány Szilárd Tibor)

Szombat, 18.00:

Galgagyörki SE-Karancsaljai MSE: Bíber János (Sirankó Ferenc, Együd Róbert)-Pest megyei játékvezetők

Vasárnap, 15.00:

Karancslapujtő KSE II-Mihálygerge SE: Kiss Dániel (Elischer Márk)

Tari SZE-Szügy SE: Gecse Zoltán (Homoki Gábor)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 15. forduló:

Szombat, 12.00:

Nógrádmegyer BSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Menczel József (Sáfrány Szilárd Tibor)

Vasárnap, 14.00:

Kazár KSE-Nagylóc SE: Reviczki János (Gyetvai Béla)

Vasárnap, 15.00:

Cered VSE-Vizslási SE: Kis Zsolt (Szűcs Martin László)

Nógrádsipek SE-Ecseg SE: Urbán Viktor Péter (Trubin Balázs, Varga Patrik Balázs)

Bátonyterenyei TC-Rimóc SE: Menczel József (Zsélyi Csaba)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Karancsberényi VSFC: Kiss Tamás (Istvanovszki Ambrus)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 15. forduló:

Szombat, 15.00:

Rétság FC-Kétbodony SE: Bangó Rómeó (Kiss Dávid Barnabás)

Dejtár SE-Keszegi SE: Reviczki János

Vasárnap, 15.00:

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Ipolyszögi SE: Boda Viktor (Csillik Bence Levente)

Érsekvadkert SE II-Legénd SE: Ordasi István Péter (Pál Adrienn)

Egyházasdengeleg FE-Felsőpetény SE: Kovács Máté (Szász Kornél)