2024.05.27.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 8. forduló:

Szombat, 15.00:

Pásztó SK-Szécsény VSE: Lucián János (Pásztory Krisztián, dr. Kincses Dániel)-Heves vármegyei játékvezetők

Héhalom SE-Szendehely FC: Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor)

Bátonyterenyei TC-Berkenye SE: Gecse Zoltán (Menczel József)

Érsekvadkert SE-Építők KC: Kis Zsolt (Pál Adrienn, Kis Gergő Zsolt)

Diósjenő SE-Unicum FC Mohora: Kiss Dániel (Zsélyi Csaba, Homoki Gábor)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE–Bánk-Dalnoki Akadémia: Kovács Máté (Elischer Márk, Szász Kornél)

Vármegyei II. osztály, 8. forduló:

Szombat, 12.00:

Mátraverebély-Szentkút SE-Karancsaljai MSE: Hegedűs Máté (Pálinkás Sára)

Rimóc SE-Mihálygerge SE: Varga Patrik Balázs (Istvanovszki Ambrus)

Szombat, 15.00:

Balassagyarmati VSE-Szügy SE: Mércse László (Kürtössy Ottó, Nagy Ferenc Zsombor)

Mátraterenye SE-Nagylóc SE: Reviczki János (Moravcsik Dániel)

Karancsberényi VSFC-Varsány SE: Varga Patrik Balázs (Istvanovszki Ambrus)

Vizslási SE-Balassagyarmati SC: Hegedűs Máté (Pálinkás Sára)

Vasárnap, 15.00:

Tari SZE-Karancslapujtő KSE II: Kiss Dániel (Elischer Márk, Homoki Gábor)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 8. forduló:

Szombat, 12.00:

Nógrádmegyer BSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Varga Flórián (Szűcs Martin László, Rácz Dániel)

Vasárnap, 15.00:

Cered VSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Mércse László (Szűcs Martin László, Reviczki János)

Ecseg SE-Zagyvarónai SE: Szeles Patrik (Varga Patrik Balázs, Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 8. forduló:

Vasárnap, 15.00:

Ipolyszögi SE-Rétság FC: Zsélyi Csaba (Pálinkás Sára)

Érsekvadkert SE II-Borsosberény SE: Gecse Zoltán (Horváth Barbara)

Patak FC-Nógrádsipek SE: Bozó Patrik (Rácz Dániel, Szász Kornél)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Dejtár SE: Gáspár Gergely (Fekete István, Józsa Ferenc)-Pest vármegyei játékvezetők

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 8. forduló:

Szombat, 12.00:

Kétbodony SE-Nőtincs SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 16.00

Egyházasdengeleg FE-Bercel KSK: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Bangó Rómeó)

Legéndi SE-Keszegi SE: Varga Flórián (Kürtössy Ottó, Nagy Ferenc Zsombor)

Felsőpetény SE-Romhány KSE: Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor, Pál Adrienn)