2024.05.29.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, 22. forduló:

Szombat, 12.00:

Héhalom SE-Unicum FC Mohora: Varga Flórián (Szász Kornél, Horváth Sándor)

Szombat, 17.00:

Szendehely FC-Berkenye SE: Varga Flórián (Molnár László, Nagy Ferenc Zsombor)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Érsekvadkert SE: Kalmár Petra (Péter Csaba, Pásztor Botond János)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Bátonyterenyei TC: Varga Patrik Balázs (Gecse Zoltán, Homoki Gábor)

Pásztó SK-Építők KC: Pádár Szabolcs (Lucián János, Oancz Kornél)-Heves vármegyei játékvezetők

Diósjenő SE-Szécsény VSE: Kovács Máté (Istvanovszki Ambrus, Pál Adrienn)

Vármegyei II. osztály, 19. forduló:

Szombat, 17.00:

Balassagyarmati VSE-Rimóci SE: Hegedűs Máté (Mércse László, Babcsán Zsolt)

Mihálygerge SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Menczel József (Reviczki János)

Karancsbaljai SE-Vizslási SE: Horváth Sándor (Szász Kornél)

Szügy SE-Tari SZE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 17.00:

Karancslapujtő KSE II-Mátraterenye SE: Kiss Dániel (Homoki Gábor, Reviczki János)

Varsány SE-Balassagyarmati SC: Kalmár Petra (Rácz Dániel, Horváth Barbara)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 21. forduló:

Szombat, 14.00:

Kazár KSE-Ecseg SE: Mércse László (Menczel József, Reviczki János)

Vasárnap, 15.00:

Somos VSE-Nógrádmegyer BSE: Gecse Zoltán (Szeles Patrik)

Vasárnap, 17.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Varga Flórián (Pálinkás Sára)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 21. forduló:

Szombat, 14.00:

Dejtár SE-Patak FC: Molnár László (Péter Csaba, Hegedűs Máté)

Vasárnap, 17.00:

Nógrádsipek SE-Érsekvadkert SE II: Hegedűs Máté (Bangó Rómeó)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Rétság FC: Menczel József (Nagy Ferenc Zsombor)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 21. forduló:

Vasárnap, 17.00:

Felsőpetény SE-Kétbodony SE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)

Legéndi SE-Egyházasdengeleg FE: Varga Patrik Balázs (Farkas Péter András)

Bercel KSK-Nőtincs SE: Molnár László (Pál Adrienn, Dombi Dávid)

Keszegi SE-Romhány KSE: Kis Gergő Zsolt (Kis Zsolt, Gyetvai Béla)