2024.05.22.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, 20. forduló:

Szombat, 16.30:

Héhalom SE-Berkenye SE: Kiss Dániel (Varga Patrik Balázs, Zsélyi Csaba)

Pásztó SK-Szendehely FC: Mencsik László (Rézműves Ferenc, Oancz Kornél)-Heves vármegyei játékvezetők

Diósjenő SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kovács Máté (Horváth Sándor, Istvanovszki Ambrus)

Érsekvadkert SE-Unicum FC Mohora: Molnár László (Pál Adrienn, Szász Kornél)

Bátonyterenyei TC-Építők KC: Varga Flórián (Homoki Gábor, Szemesi Zsolt)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Szécsény VSE: Gecse Zoltán (Urbán Viktor Péter, Pálinkás Sára)

Vármegyei II. osztály, 17. forduló:

Szombat, 13.30:

Balassagyarmati VSE-Mátraverebély-Szentkút SE: Kis Gergő Zsolt (Kis Zsolt, Mércse László)

Szombat, 16.30:

Szügy SE-Rimóci SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Mércse László)

Karancsaljai MSE-Varsány SE: Hegedűs Máté (Péter Csaba, Kürtössy Ottó)

Szombat, 17.00:

Mihálygerge SE-Vizslási SE: Reviczki János (Babcsán Zsolt, Menczel József)

Vasárnap, 16.30:

Tari SZE-Mátraterenye SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Nánási Ede)

Karancslapujtő KSE II-Karancsberényi VSFC: Kiss Dániel (Babcsán Zsolt, Kürtössy Ottó)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 19. forduló:

Szombat, 13.30:

Kazár KSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Sáfrány Szilárd Tibor (Gyetvai Béla, Rácz Dániel)

Zagyvarónai SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Péter Csaba (Hegedűs Máté, Kürtössy Ottó)

Vasárnap, 16.30:

Ecseg SE-Nógrádmegyer BSE: Bangó Rómeó (Mércse László)

Somos VSE-Cered VSE: Menczel József (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 19. forduló:

Vasárnap, 16.30:

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Érsekvadkert SE II: Horváth Sándor (Szemesi Zsolt, Kovács Máté)

Patak FC-Rétság FC: Szeles Patrik (Istvanovszki Ambrus, Nagy Ferenc Zsombor)

Nógrádsipek SE-Borsosberény SE: Gecse Zoltán (Varga Patrik Balázs)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 19. forduló:

Vasárnap, 16.30:

Keszegi SE-Kétbodony SE: Molnár László (Pál Adrienn)

Romhány KSE-Nőtincs SE: Kovács Máté (Horváth Sándor, Szemesi Zsolt)

Legéndi SE-Bercel KSK: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)

Felsőpetény SE-Egyházasdengeleg FE: Varga Flórián (Rácz Dániel)