2024.07.13.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, 19. forduló:

Szombat, 15.30:

Szécsény VSE-Pásztó SK: Varga Flórián (Dobsonyi László, Pálinkás Sára)

Szendehely FC-Héhalom SE: Kovács Máté (Horváth Sándor, Horváth Barbara)

Berkenye SE-Bátonyterenyei TC: Ordasi István Péter (Kis Gergő Zsolt, Szász Kornél)

Építők KC-Érsekvadkert SE: Lucián János (Lovas Norbert, Nagy Péter)-Heves vármegyei játékvezetők

Unicum FC Mohora-Diósjenő SE: Boda Viktor (Urbán Viktor Péter, Istvanovszki Ambrus)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kis Zsolt (Molnár László, Pál Adrienn)

Vármegyei II. osztály, 16. forduló:

Szombat, 12.30:

Balassagyarmati SC-Mihálygerge SE: Urbán Viktor Péter (Boda Viktor, Dombi Dávid)

Vizslási SE-Karancslapujtő KSE II: Hegedűs Máté (Szemesi Zsolt, Homoki Gábor)

Szombat, 15.30:

Karancsberényi VSFC-Balassagyarmati VSE: Menczel József (Sáfrány Szilárd Tibor, Babcsán Zsolt)

Karancsaljai MSE-Szügy SE: Mércse László (Reviczki János, Soós-Valenta Bence)

Mátraterenye SE-Rimóci SE: Varga Patrik Balázs (Rácz Dániel, Pásztor Botond János)

Vasárnap, 15.30:

Mátraverebély-Szentkút SE-Tari SZE Homoki Gábor (Hegedűs Máté, Szemesi Zsolt)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 18. forduló:

Szombat, 12.30:

Nógrádmegyer BSE-Zagyvarónai SE: Reviczki János (Mércse László, Soós-Valenta Bence)

Vasárnap, 15.30:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Kazár KSE: Varga Patrik Balázs (Homoki Gábor, Bangó Rómeó)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Somos VSE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)

Cered VSE-Ecseg SE: Mércse László (Reviczki János, Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 18. forduló:

Szombat, 12.30:

Rétság FC-Nógrádsipek SE: Dobsonyi László (Varga Flórián, Pálinkás Sára)

Borsosberény SE-Dejtár SE: Ordasi István Péter (Kis Zsolt, Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 15.30:

Érsekvadkert SE II-Patak FC: Ordasi István Péter (Dobsonyi László, Kovács Máté)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 18. forduló:

Vasárnap, 12.30:

Egyházasdengeleg FE-Keszegi SE: Szeles Patrik (Gecse Zoltán, Nánási Ede)

Vasárnap, 15.30:

Nőtincs SE-Felsőpetény SE: Boda Viktor (Molnár László, Pál Adrienn)

Bercel KSK-Romhány KSE: Varga Flórián (Elischer Márk, Pálinkás Sára)