2024.04.16.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, 18. forduló:

Szombat, 15.30:

Bátonyterenyei TC-Szendehely FC: Kiss Dániel (Varga Patrik Balázs, Zsélyi Csaba)

Héhalom SE-Pásztó SK: Kis Zsolt (Elischer Márk, Kis Gergő Zsolt)

Unicum FC Mohora-Bánk-Dalnoki Akadémia: Derda József (Varga László, Juhász Ádám Sándor)-Heves vármegyei játékvezetők

Diósjenő SE-Építők KC: Ordasi István Péter (Szász Kornél, Pál Adrienn)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Szécsény VSE: Molnár László (Urbán Viktor Péter, Horváth Sándor)

Vármegyei II. osztály, 15. forduló:

Szombat, 12.30:

Karancsberényi VSFC-Tari SZE: Reviczki János (Mércse László, Rácz Dániel)

Szombat, 15.30:

Rimóc SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Hegedűs Máté (Kürtössy Ottó, Babcsán Zsolt)

Balassagyarmati VSE-Vizslás SE: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Pálinkás Sára)

Mátraterenye SE-Szügy SE: Sáfrány Szilárd Tibor (Menczel József, Nánási Ede)

Mihálygerge SE-Varsány SE: Mércse László (Reviczki János, Rácz Dániel)

Vasárnap, 15.30:

Karancslapujtő KSE II-Balassagyarmati SC: Kiss Dániel (Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 17. forduló:

Vasárnap, 15.30:

Kazár KSE-Zagyvarónai SE: Mércse László (Homoki Gábor)

Cered VSE-Nógrádmegyer BSE: Reviczki János (Gyetvai Béla)

Somos VSE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Urbán Viktor Péter (Kürtössy Ottó, Kiss Dávid Barnabás)

Ecseg SE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Varga Patrik Balázs (Elischer Márk)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 17. forduló:

Vasárnap, 15.30:

Érsekvadkert SE II-Rétság FC: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Horváth Barbara)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Borsosberény SE: Molnár László (Szász Kornél)

Nógrádsipek SE-Dejtár SE: Gecse Zoltán (Bangó Rómeó, Nánási Ede)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 17. forduló:

Vasárnap, 12.30:

Egyházasdengeleg FE-Kétbodony SE: Elischer Márk (Varga Patrik Balázs)

Vasárnap, 15.30:

Keszegi SE-Nőtincs SE: Pál Adrienn (Babcsán Zsolt, Nagy Ferenc Zsombor)

Felsőpetény SE-Bercel KSK: Varga Flórián (Szemesi Zsolt, Ferencz Panna)

Romhány KSE-Legéndi SE: Ordasi István Péter (Dombi Dávid)