2024.02.29.

Így fest az országos főtáblás csapatok nyári átigazoási adatbankja

Megnéztük, hogy ez idáig milyen változásokat hoztak az elmúlt hetek az öt érintett gárdánál.

Mint ismert, ezen a hétvégén vármegyénk öt csapat lesz érdekelt a MOL Magyar Kupa országos főtáblájának nyitófordulójában. A kezdősípszókat megelőzően számba vettük, hogy eddig milyen változásoka szolgáltatott a nyári átigazolási időszak az érintett társulatoknál. Azaz a BSE-nél, a Bánk-Dalnoki Akadémiánál, a Berkenyénél, a Mátraterenyénél, illetve a Karancslapujtőnél. Lássuk az érkezők és a távozók jelenleg aktuális listáját!

Balassagyarmati VSE:

Érkezett: Molnár Krisztián Teó (Unicum FC Mohora), Varga Flórián (Érsekvadkert SE), Csillik Bence Levente, Farkas Szabolcs (mindketten FK Szlovákgyarmat), Bujdosó Zoltán (Bácsbokodi SK), Jónás Dávid (újrakezdte), Filip Tamás, Juhász Koppány, Zachar Kristóf, Sallói Dominik (BSE Palóc Farkasok UP SE), Brunda Márk, Berki József Kevin, Varga Csaba, Géczi Nikolasz, Bukta Dániel, Kelecsényi Levente, Soós-Valenta Martin, Duhonyi János Bence, Mátyás Tamás, Székely Kristóf, Gergely Nikolasz, Boda Bence, Gerliczki Botond (mindannyian kettős játékengedéllyel rendelkeznek, BSE Palóc Farkasok UP SE).

Bánk-Dalnoki Akadémia:

Érkezett: Kiss Olivér (Mészöly Focisuli SE), Kozma Richárd (Budapest Honvéd-MFA II), Szabó István (SV Burgweinting), Medveczki Máté (XV. Kerületi Issimo SE), Kovács Patrik (Mányi TK), Rieger Barnabás (BVSC-Zugló), Szendrődi Noel (REAC).

Távozott: Darabont Dániel (Heréd LK), Király Olivér (SC Piringsdorf), Balogh Attila Péter (SK Ipolynyék), Darabont Dániel (SV Rottenmann), Farkas Zoltán (Felsőpakonyi KSE), Fellegi Nándor (Dunaharaszti MTK), Kaszás Kristóf (Szendehely FC), Márkus Martin (Érsekvadkert SE), Molnár Tibor Markó (Salgótarjáni BTC), Nagy Bálint (Nagykáta SE), Petrezselyem Tamás (Ceglédi VSE), Rosta Levente (Csömöri KSK), Seres Dávid (Veresegyház VSK), Szabó Szilveszter László (FC Hatvan).

Berkenye SE:

Érkezett: Sipos Bence (Palotás SE), Gyenes Kornél (Érsekvadkert SE), Maruszki Bálint (Erdőkertesi SE), Selmeci Tamás (Foci Suli-Vác), Illés Szabolcs (MLTC), Somogyi Dávid Péter (Rákosszentmihályi SC), Sági Bence (újrakezdte, legutolsó csapata, Érsekvadkert SE II).

Távozott: Balga Balázs, Flamich Gergely (mindketten Érsekvadkert SE), Porvay Bálint (XV. Kerületi Issimo SE), Keresztes Gábor (Dejtár SE), Rácz Márk (SV Grafenwiesen).

Mátraterenye SE:

Érkezett: Suha Szilárd (Mátraderecskei SE), Handó Tamás (Kazár KSE), Zsákai Márió, Budai Krisztofer, Budai Lajos, Berki Aladár, Kun Norbert, Rácz Márkusz, Orosz Csaba (mindannyian Mátramindszent SE), Nagy Norbert, Nagy Noel, Halász Bence, Bakos Ádám, Bakos Levente (Bátonyterenyei TC), Pintér Norbert, Szalai Soma László, Mező Róbert, Hadusovszki Áron Márk (Vizslási SE), Danyi Flórián Dávid (újrakezdte, legutolsó csapata Mihálygerge SE), Bocsó Norbert, Nagy Szabasztián Szabolcs, Jónás Zsolt (mindhárman újrakezdték).

Távozott: Domán Richárd, Földi Balázs (Építők KC), Percze Patrik (Pásztó SK), Horváth Szabolcs, Líber Zsolt, Oroszi István, Bartha Krisztián, Znamecz Norbert, Kerényi Gábor, Kotroczó Róbert, Oláh Teofil, Ajtai Dániel, Bujtár Tamás, Lakatos Béla, Krizsanyik Tamás (mindannyian Somos VSE), Bata Gábor, Babka Tamás, Kovács Erik, Miklós Martin, Stark János (mindannyian Vizslási SE), Csák László (Borsodszentgyörgyi SE).

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Érkezett: Gazdag Bálint (Losonci TK), Horváth Tamás (Salgótarjáni BTC).

Távozott: Simó Levente (Bátonyterenyei TC), Zsély Dániel (Mihálygerge SE), Asztalos Gábor (FC Hellas Augsburg).