2024.05.29.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, rájátszás, 2. forduló:

Szombat, 17.00:

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Lucián János (Németh Márk, Dajkó Tamás)-Heves vármegyei játékvezetők

Érsekvadkert SE-Építők KC: Molnár László (Zsélyi Csaba, Istvanovszki Ambrus)

Héhalom SE-Pásztó SK: Kiss Dániel (Pál Adrienn)

Unicum FC Mohora-Szendehely FC: Gecse Zoltán (Péter Csaba, Nagy Ferenc Zsombor)

Berkenye SE-Diósjenő SE: Török Zsolt (Szabó Róbert, Lantos Tamás)-budapesti játékvezetők

Bátonyterenyei TC-Szécsény VSE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Vármegyei II. osztály, 21. forduló:

Szombat, 17.00:

Karancsaljai MSE-Mátraverebély-Szentkút SE: Homoki Gábor (Soós-Valenta Bence)

Mihálygerge SE-Rimóci SE: Gyetvai Béla (Babcsán Zsolt)

Szügy SE-Balassagyarmati VSE: Urbán Viktor Péter (Kiss Dávid Barnabás, Ferencz Panna)

Balassagyarmati SC-Vizslási SE: Menczel József (Reviczki János)

Vasárnap, 17.00:

Varsány SE-Karancsberényi VSFC: Hegedűs Máté (Gyetvai Béla, Reviczki János)

Karancslapujtő KSE II-Tari SZE: Varga Patrik Balázs (Elischer Márk, Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 23. forduló:

Szombat, 14.00:

Nógrádmegyer BSE-Kazár KSE: Urbán Viktor Péter (Kiss Dávid Barnabás, Ferencz Panna)

Vasárnap, 17.00:

Ecseg SE-Feláldozhatók SE (Karancsság): Molnár László (Szász Kornél, Farkas Péter András)

Somos VSE-Zagyvarónai SE: Kis Gergő Zsolt (Kis Zsolt, Sáfrány Szilárd Tibor)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 23. forduló:

Szombat, 14.00:

Rétság FC-Dejtár SE: Reviczki János (Menczel József)

Vasárnap, 17.00:

Patak FC-Borsosberény SE: Kiss Dániel (Gecse Zoltán, Homoki Gábor)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Nógrádsipek SE: Urbán Viktor Péter (Istvanovszki Ambrus, Pál Adrienn)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 23. forduló:

Szombat, 14.00:

Kétbodony SE-Romhány SE: Gecse Zoltán (Pál Adrienn, Nagy Ferenc Zsombor)

Vasárnap, 17.00:

Egyházasdengeleg FE-Nőtincs SE: Szász Kornél (Molnár László, Farkas Péter András)

Felsőpetény SE-Legéndi SE: Bangó Rómeó (Pálinkás Sára, Ferencz Panna)

Keszegi SE-Bercel KSK: Varga Flórián (Szemesi Zsolt, Nagy Ferenc Zsombor)