2024.03.01.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 22. forduló:

Szombat, 16.30:

Szendehely FC-Héhalom SE: Boda Viktor (Szász Kornél, Kürtössy Ottó)

Palotás SE-Mátraterenye SE: Lucián János (Kecskés Gábor, Gergely Márton)-Heves megyei játékvezetők

Szécsény VSE-Bátonyterenyei TC: Varga Flórián (Urbán Viktor Péter, Homoki Gábor)

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Unicum FC Mohora: Zimonyi Péter (Sudicky Bálint, Török Zsolt)-budapesti játékvezetők

Pásztó SK-Salgótarjáni BTC: Kovács Máté (Csillik Bence Levente, Elischer Márk)

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Építők KC: Kis Zsolt (Szűcs Martin László, Varga Patrik Balázs)

Berkenye SE-DJ-Mobitel-Érsekvadkert SE: Ordasi István Péter (Trubin Balázs, Pál Adrienn)

 

Megyei II. osztály, 18. forduló:

Szombat, 16.30:

Mátramindszent SE-Szügy SE: Kiss Dániel (Sáfrány Szilárd Tibor, Berki András)

Balassagyarmati SC-Mihálygerge SE: Zsélyi Csaba (Hegedűs Máté, Reviczki János)

Vasárnap, 16.30:

Karancslapujtő KSE II-Galgagyörki SE: Kis Zsolt (Zsélyi Csaba, Reviczki János)

Varsány SE-Mátraverebély-Szentkút SE: Nyerges Krisztián (Kiss Dániel, Elischer Márk)

Tari SZE-Karancsaljai MSE: Trubin Balázs (Kovács Máté, Csillik Bence Levente)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 17. forduló:

Szombat, 13.30:

Nógrádmegyer BSE-Ecseg SE: Urbán Viktor Péter (Varga Flórián, Sáfrány Szilárd Tibor)

Karancsberényi VSFC-Nógrádsipek SE: Kiss Dániel (Zsélyi Csaba, Reviczki János)

Vasárnap, 14.00:

Kazár KSE-Vizslás SE: Varga Patrik Balázs (Menczel József, Gyetvai Béla)

Vasárnap, 16.30:

Cered VSE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Varga Flórián (Bangó Rómeó, Kürtössy Ottó)

Rimóc SE-Mátraterenye SE II-Somos: Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor, Horváth Barbara)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 17. forduló:

Szombat, 13.30:

Kétbodony SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Trubin Balázs (Pál Adrienn, Hegedűs Máté)

Dejtár SE-Ipolyszögi SE: Boda Viktor (Szász Kornél, Ordasi István Péter)

Vasárnap, 13.30:

Egyházasdengeleg FE-Keszegi SE: Kovács Máté (Csillik Bence Levente, Trubin Balázs)

Vasárnap, 16.30:

Érsekvadkert SE II-Rétság FC: Ordasi István Péter (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)