2024.05.26.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén immáron vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat. Nézzük meg, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Megyei I. osztály, 19. forduló:

Szombat, 11.00:

Salgótarjáni BTC-Unicum FC Mohora: Czene-Joó Ádám (Török Zsolt, Apkó Tamás)-budapesti játékvezetők

Szombat, 15.00:

Szécsény VSE-Diósjenő SE: Kovács Máté (Csillik Bence Levente, Istvanovszki Ambrus)

Bátonyterenyei TC-Palotás SE: Ordasi István Péter (Horváth Sándor, Pál Adrienn)

Bánk-Dalnoki Akadémia II-Szendehely FC: Gecse Zoltán (Kiss Dániel, Varga Patrik Balázs)

Héhalom SE-Berkenye SE: Kis Zsolt (Szász Kornél, Urbán Viktor Péter)

Mátraterenye SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Németh Szabolcs (Forgó Zsolt, Motsidlovszky Attila)-Heves megyei játékvezetők

Vasárnap, 15.00:

Érsekvadkert SE-Építők KC: Nyerges Krisztián (Homoki Gábor, Pál Adrienn)

Megyei II. osztály, 15. forduló:

Szombat, 15.00:

Karancsaljai MSE-Balassagyarmati SC: Gyetvai Béla (Szűcs Martin László)

Szügy SE-Galgagyörki SE: Török Zsolt (Apkó Tamás, Czene-Joó Ádám)-budapesti játékvezetők

Mátraverebély-Szentkút SE-Karancslapujtő KSE II: Zsélyi Csaba (Reviczki János)

Mihálygerge SE-Tari SZE: Homoki Gábor (Menczel József)

Vasárnap, 15.00:

Varsány SE-Mátramindszent SE: Kiss Dániel (Kiss Tamás, Trubin Balázs)

Megyei III. osztály, Keleti-csoport, 14. forduló:

Szombat, 12.00:

Nagylóc SE-Nógrádmegyer BSE: Menczel József (Homoki Gábor)

Vasárnap, 15.00:

Vizslási SE-Nógrádsipek SE: Kis Zsolt (Gyetvai Béla, Szűcs Martin László)

Mátraterenye SE II-Somos-Kazár KSE: Bangó Rómeó (Sáfrány Szilárd Tibor)

Karancsberényi VSFC-Bátonyterenyei TC II: Kovács Máté (Szemesi Zsolt)

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Cered VSE): Gecse Zoltán (Varga Patrik Balázs, Menczel József)

Ecseg SE-Felsőtoldi Cserhát TSE: Zsélyi Csaba (Reviczki János, Berki András)

Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, 14. forduló:

Szombat, 12.00:

Kétbodony SE-Nőtincs SE: Zsélyi Csaba (Urbán Viktor Péter)

Vasárnap, 11.30:

Érsekvadkert SE II-Keszegi SE: Kovács Máté (Szász Kornél, Szemesi Zsolt)

Vasárnap, 15.00:

Ipolyszögi SE-Rétság FC: Ordasi István Kornél (Csillik Bence Levente, Szász Kornél)

Felsőpetény SE-Patak FC: Urbán Viktor Péter (Horváth Sándor, Mravik Bence)

Legéndi SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Varga Flórián (Istvanovszki Ambrus)