2024.02.28.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 5. forduló:

Szombat, 16.00:

Berkenye SE-Bánk-Dalnoki Akadémia: Barta Norbert István (Gargya Balázs Gábor, Paczér Balázs)-Csongrád-Csanád vármegyei játékvezetők)

Szendehely FC-Diósjenő SE: Urbán Viktor Péter (Dobsonyi László, Szász Kornél)

Pásztó SK-Érsekvadkert SE: Kis Zsolt (Chikán Péter, Szűcs Martin László)

Héhalom SE-Bátonyterenyei TC: Kovács Máté (Varga Flórián, Szemesi Zsolt)

Építők KC-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: dr. Lendvai Gábor (Somogyi Bence, Derda Noel Keve)-Heves vármegyei játékvezetők

Szécsény VSE-Unicum FC Mohora: Ordasi István Péter (Pál Adrienn, Trubin Balázs)

Vármegyei II. osztály, 5. forduló:

Szombat, 10.00:

Mihálygerge SE-Karancsberényi VSFC: Kis Dániel (Elischer Márk, Menczel József)

Szombat, 16.00:

Nagylóc SE-Vizslási SE: Kiss Dániel (Pálinkás Sára)

Balassagyarmati VSE-Mátraterenye SE: Varga Patrik Balázs (Homoki Gábor, Pásztor Botond János)

Karancsaljai MSE-Balassagyarmati SC: Mércse László (Reviczki János)

Szügy SE-Varsány SE: Menczel József (Ferencz Panna)

Vasárnap, 16.00:

Karancslapujtő KSE II-Mátraverebély-Szentkút SE: Gecse Zoltán (Dobsonyi László, Rácz Dániel)

Tari SZE-Rimóc SE: Kis Zsolt (Szűcs Martin László, Kis Gergő Zsolt)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 5. forduló:

Szombat, 13.00:

Nógrádmegyer BSE-Ecseg SE: Mércse László (Varga Patrik Balázs, Reviczki János)

Vasárnap, 16.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Kazár KSE: Varga Patrik Balázs (Mércse László, Pálinkás Sára)

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Zagyvarónai SE: Nyerges Krisztián (Sáfrány Szilárd Tibor, Reviczki János)

Cered VSE-Somos VSE: Kiss Dániel (Győri Marcell Szabolcs, Szeles Patrik)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 5. forduló:

Szombat, 13.00:

Borsosberény SE-Nógrádsipek SE: Trubin Balázs (Urbán Viktor Péter, Dobsonyi László)

Vasárnap, 16.00:

Ipolyszögi SE-Dejtár SE: Urbán Viktor Péter (Varga Flórián)

Érsekvadkert SE II-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Menczel József (Istvanovszki Ambrus, Nagy Ferenc Zsombor)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 5. forduló:

Szombat, 13.00:

Kétbodony SE-Keszegi SE: Ordasi István Péter (Pál Adrienn, Ferencz Panna)

Vasárnap, 16.00:

Nőtincs SE-Romhány KSE: Ordasi István Péter (Szemesi Zsolt, Bangó Rómeó)

Bercel KSK-Legéndi SE: Trubin Balázs (Kiss Dávid Barnabás, Moravcsik Dániel)

Egyházasdengeleg FE-Felsőpetény SE: Boda Viktor (Szász Kornél, Horváth Barbara)