2024.07.20.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában folytatódik a 2023/2024-es évad. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Váregyei I. osztály, 3. forduló:

Szombat, 16.00:

Berkenye SE-Unicum FC Mohora: Boda Viktor (Szász Kornél, Pál Adrienn)

Szendehely FC-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kovács Máté (Varga Flórián, Kürtössy Ottó)

Pásztó SK-Bánk-Dalnoki Akadémia: Derda József (dr. Kincses Dániel, Derda Noel Keve)-Heves vármegyei játékvezetők

Bátonyterenyei TC-Érsekvadkert SE: Kiss Dániel (Elischer Márk, Reviczki János)

Szécsény VSE-Építők KC: Gecse Zoltán (Urbán Viktor Péter, Horváth Sándor)

Szombat, 16.30:

Héhalom SE-Diósjenő SE: Kis Zsolt (Sáfrány Szilárd Tibor, Rácz Dániel)

Vármegyei II. osztály, 3. forduló:

Szombat, 13.00:

Nagylóc SE-Varsány SE: Elischer Márk (Gecse Zoltán, Rácz Dániel)

Szombat, 16.00:

Mihálygerge SE-Balassagyarmati SC: Menczel József (Kis Gergő Zsolt)

Balassagyarmati VSE-Karancsberényi VSFC: Hegedűs Máté (Nagy Ferenc Zsombor)

Szügy SE-Karancsaljai MSE: Mércse László (Pásztor Botond János, Ferencz Panna)

Rimóc SE-Mátraterenye SE: Varga Patrik Balázs (Kiss Dávid Barnabás, Pálinkás Sára)

Vasárnap, 16.00:

Tari SZE-Mátraverebély-Szentkút SE: Nyerges Krisztián (Szűcs Martin László, Sáfrány Szilárd Tibor)

Karancslapujtő KSE II-Vizslási SE: Kiss Dániel (Gecse Zoltán, Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 3. forduló:

Szombat, 13.00:

Nógrádmegyer BSE-Cered VSE: Varga Patrik Balázs (Sáfrány Szilárd Tibor, Pálinkás Sára)

Zagyvarónai SE-Kazár KSE: Kiss Dániel (Reviczki János, Bangó Rómeó)

Vasárnap, 12.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Somos VSE: Kis Zsolt (Homoki Gábor, Kis Gergő Zsolt)

Vasárnap, 16.00:

Felsőtoldi Cserhát TSE-Ecseg SE: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt, Homoki Gábor)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 3. forduló:

Szombat, 13.00:

Borsosberény SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Pál Adrienn (Boda Viktor, Szász Kornél)

Dejtár SE-Nógrádsipek SE: Hegedűs Máté (Mércse László, Pásztor Botond János)

Vasárnap, 16.00:

Rétság FC-Érsekvadkert SE II: Trubin Balázs (Pál Adrienn, Győri Marcsell Szabolcs)

Ipolyszögi SE-Patak FC: Zsélyi Csaba (Reviczki János, Pálinkás Sára)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 3. forduló:

Szombat, 13.00:

Kétbodony SE-Egyházasdengeleg FE: Varga Flórián (Kovács Máté, Kürtössy Ottó)

Vasárnap, 16.00:

Nőtincs SE-Keszegi SE: Urbán Viktor Péter (Rácz Dániel, Nagy Ferenc Zsombor)

Bercel KSK-Felsőpetény SE: Boda Viktor (Szász Kornél, Horváth Sándor)

Legéndi SE-Romhány KSE: Varga Flórián (Varga Patrik Balázs, Mércse László)