2024.07.25.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek a szombaton és vasárnap esedékes bajnokikon.

Ezen a hétvégén folytatódnak a különféle vármegyei küzdelemsorozatok aktuális kiírásai. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott találkozókon!

Vármegyei I. osztály, 17. forduló:

Szombat, 15.00:

Szécsény VSE-Héhalom SE: Varga Flórián (Szemesi Zsolt, Pálinkás Sára)

Szendehely FC-Érsekvadkert SE: Kis Zsolt (Horváth Sándor, Kis Gergő Zsolt)

Berkenye SE-Diósjenő SE: Boda Viktor (Urbán Viktor Péter, Kürtössy Ottó)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Építők KC: Lucián János (Nagy Péter, Májer Konrád)-Heves vármegyei játékvezetők

Unicum FC Mohora-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE: Kovács Máté (Dobsonyi László, Szász Kornél)

Szombat, 16.00:

Pásztó SK-Bátonyterenyei TC: Molnár László (Hegedűs Máté, Péter Csaba)

Vármegyei II. osztály, 14. forduló:

Szombat, 12.00:

Karancsaljai MSE-Mihálygerge SE: Sáfrány Szilárd Tibor (Rácz Dániel, Ferencz Panna)

Mátraverebély-Szentkút SE-Mátraterenye SE: Menczel József (Reviczki János, Soós-Valenta Bence)

Szombat, 15.00:

Karancsberényi VSFC-Rimóci SE: Mércse László (Sáfrány Szilárd Tibor, Babcsán Zsolt)

Vizslási SE-Tari SZE: Reviczki János (Menczel József)

Balassagyarmati SC-Balassagyarmati VSE: Kiss Dániel (Gyetvai Béla, Istvanovszki Ambrus)

Vasárnap, 15.00:

Varsány SE-Karancslapujtő KSE II: Varga Flórián (Szemesi Zsolt, Menczel József)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 16. forduló:

Szombat, 12.00:

Kazár KSE-Nógrádmegyer BSE: Mércse László (Soós-Valenta Bence, Bangó Rómeó)

Zagyvarónai SE-Somos VSE: Péter Csaba (Hegedűs Máté, Istvanovszki Ambrus)

Vasárnap, 15.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Ecseg SE: Gecse Zoltán (Homoki Gábor, Pál Adrienn)

Felsőtoldi Cserhát TSE-Cered VSE: Varga Patrik Balázs (Gyetvai Béla, Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 16. forduló:

Szombat, 12.00:

Dejtár SE-Rétság FC: Dobsonyi László (Kis Zsolt, Kis Gergő Zsolt)

Borsosberény SE-Patak FC: Urbán Viktor Péter (Boda Viktor, Horváth Sándor)

Vasárnap, 15.00:

Nógrádsipek SE-Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Kiss Dániel (Bangó Rómeó, Pálinkás Sára)

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 16. forduló:

Vasárnap, 15.00:

Romhány KSE-Kétbodony SE: Molnár László (Szász Kornél, Kürtössy Ottó)

Nőtincs SE-Egyházasdengeleg FE: Kis Gergő Zsolt (Kis Zsolt, Ferencz Panna)

Legéndi SE-Felsőpetény SE: Urbán Viktor Péter (Babcsán Zsolt, Dombi Dávid)

Bercel KSK-Keszegi SE: Szeles Patrik (Mércse László, Nánási Ede)