2024.04.18.

Megvan a hétvége játékvezető küldése

Eldőlt, hogy kik ténykednek az aktuális fordulókban. 

A következő hétvégén vármegyénk mindegyik küzdelemsorozatában rendeznek újabb bajnokikat a 2023/2024-es évad keretein belül. Lássuk, játékvezetőként kik fognak majd részt venni az adott mérkőzéseken!

Vármegyei I. osztály, 14. forduló:

Szombat, 13.30:

Unicum FC Mohora-Berkenye SE: Varga Flórián (Pálinkás Sára)

Bánk-Dalnoki Akadémia-Pásztó SK: Kovács Máté (Szemesi Zsolt, Istvanovszki Ambrus)

Diósjenő SE-Héhalom SE: Urbán Viktor Péter (Szász Kornél)

Érsekvadkert SE-Bátonyterenyei TC: Kis Zsolt (Kis Gergő Zsolt)

Építők KC-Szécsény VSE: Gecse Zoltán (Rácz Dániel)

Szombat, 14.30:

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Szendehely FC: Kiss Dániel (Menczel József)

Vármegyei II. osztály, a 11. fordulóból elhalasztott mérkőzésen:

Szombat, 13.00:

Varsány SE-Rimóci SE: Mércse László (Győri Marcell Szabolcs)

Vármegyei II. osztály, a 10. fordulóból újrajátszásra kerülő mérkőzésen:

Vasárnap, 13.00:

Tari SZE-Nagylóc SE: Mércse László (Reviczki János)

Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 14. forduló:

Szombat, 13.00:

Kazár KSE-Ecseg SE: Sáfrány Szilárd Tibor (Reviczki János)

Zagyvarónai SE-Cered VSE: Zsélyi Csaba

Vasárnap, 13.00:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Felsőtoldi Cserhát TSE: Varga Patrik Balázs

Vasárnap, 15.30:

Somos VSE-Nógrádmegyer BSE: Elischer Márk (Menczel József, Zsélyi Csaba)

Vármegyei III. osztály, Észak-Nyugati-csoport, 14. forduló:

Szombat, 13.00:

Dejtár SE-Patak FC: Hegedűs Máté (Csillik Bence Levente, Péter Csaba)

Vasárnap, 13.00:

Nógrádsipek SE-Érsekvadkert SE II: Kiss Dániel (Homoki Gábor)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Rétság FC: Szász Kornél

Vármegyei III. osztály, Dél-Nyugati-csoport, 14. forduló:

Vasárnap, 13.00:

Bercel KSK-Nőtincs SE: Bangó Rómeó (Nagy Ferenc Zsombor)

Legéndi SE-Egyházasdengeleg FE: Szemesi Zsolt (Rácz Dániel)

Felsőpetény SE-Kétbodony SE: Urbán Viktor Péter

Romhány KSE-Keszegi SE: Menczel József (Elischer Márk)