2024.04.24.

Ismertetésre került a vármegyei élvonal tervezett sorsolása

Augusztus 12-én rajtol és november 11-én ér véget a bajnokság őszi szakasza.

Pénteken délelőtt napvilágot látott a vármegyei élvonal 2023/2024-es kiírásának őszi sorsolása tervezete. Az esetleges hibákat, kéréseket 2023. július 24-e, tizenhat óráig jelezhetik az illetékesek felé a csapatok. A pontvadászat 2023. augusztus 12-én startolhat, ebben az esztendőben 2023. november 11-én kerül sor az utolsó körre. Érdekesség, hogy a dolgok jelenlegi állása szerint, a klubok kivétel nélkül a szombati játéknapokra esküsznek. Lássuk a különféle fordulók programját!

Vármegyei I. osztály, sorsolási tervezet:

1. forduló, 2023. augusztus 12. (szombat), 17.00:

Berkenye SE-Szécsény VSE

Szendehely FC-Építők KC

Pásztó SK-Palotás SE

Héhalom SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Penta-Bátonyterenyei TC-Bánk-Dalnoki Akadémia

Érsekvadkert SE-Diósjenő SE

Szabadnap: Unicum FC Mohora.

2. forduló, augusztus 26. (szombat), 17.00:

Diósjenő SE-Penta-Bátonyterenyei TC

Héhalom SE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Unicum FC Mohora-Pásztó SK

Palotás SE-Szendehely FC

Építők KC-Berkenye SE

Szécsény VSE-Érsekvadkert SE

Szabadnap: Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE.

3. forduló, szeptember 2. (szombat), 16.00:

Berkenye SE-Palotás SE

Szendehely FC-Unicum FC Mohora

Pásztó SK-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Héhalom SE-Diósjenő SE

Penta-Bátonyterenye-Érsekvadkert SE

Szécsény VSE-Építők KC

Szabadnap: Bánk-Dalnoki Akadémia.

4. forduló, szeptember 9. (szombat), 16.00:

Penta-Bátonyterenyei TC-Szécsény VSE

Pásztó SK-Bánk-Dalnoki Akadémia

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Szendehely FC

Unicum FC Mohora-Berkenye SE

Palotás SE-Építők KC

Érsekvadkert SE-Héhalom SE

Szabadnap: Diósjenő SE.

5. forduló, szeptember 16. (szombat), 16.00:

Berkenye SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Szendehely FC-Bánk-Dalnoki Akadémia

Pásztó SK-Diósjenő SE

Héhalom SE-Penta-Bátonyterenyei TC

Építők KC-Unicum FC Mohora

Szécsény VSE-Palotás SE

Szabadnap: Érsekvadkert SE.

6. forduló, szeptember 23. (szombat), 16.00:

Héhalom SE-Szécsény VSE

Diósjenő SE-Szendehely FC

Berkenye SE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Építők KC

Unicum FC Mohora-Palotás SE

Érsekvadkert SE-Pásztó SK

Szabadnap: Penta-Bátonyterenyei TC.

7. forduló, szeptember 30. (szombat), 16.00:

Berkenye SE-Diósjenő SE

Szendehely FC-Érsekvadkert SE

Pásztó SK-Penta-Bátonyterenyei TC

Palotás SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Építők KC-Bánk-Dalnoki Akadémia

Szécsény VSE-Unicum FC Mohora

Szabadnap: Héhalom SE.

8. forduló, október 7. (szombat), 15.00:

Héhalom SE-Pásztó SK

Penta-Bátonyterenyei TC-Szendehely FC

Diósjenő SE-Építők KC

Palotás SE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Unicum FC Mohora

Érsekvadkert SE-Berkenye SE

Szabadnap: Szécsény VSE.

9. forduló, október 14. (szombat), 15.00:

Berkenye SE-Penta-Bátonyterenyei TC

Szendehely FC-Héhalom SE

Unicum FC Mohora-Bánk-Dalnoki Akadémia

Palotás SE-Diósjenő SE

Építők KC-Érsekvadkert SE

Szécsény VSE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Szabadnap: Pásztó SK.

10. forduló, október 21. (szombat), 15.00:

Pásztó SK-Szécsény VSE

Héhalom SE-Berkenye SE

Penta-Bátonyterenyei TC-Építők KC

Diósjenő SE-Unicum FC Mohora

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Érsekvadkert SE-Palotás SE

Szabadnap: Szendehely FC.

11. forduló, október 28. (szombat), 14.30:

Szendehely FC-Pásztó SK

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Diósjenő SE

Unicum FC Mohora-Érsekvadkert SE

Palotás SE-Penta-Bátonyterenyei TC

Építők KC-Héhalom SE

Szécsény VSE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Szabadnap: Berkenye SE.

12. forduló, november 4. (szombat), 13.30:

Szendehely FC-Szécsény VSE

Pásztó SK-Berkenye SE

Héhalom SE-Palotás SE

Penta-Bátonyterenyei TC-Unicum FC Mohora

Diósjenő SE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Érsekvadkert SE-Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE

Szabadnap: Építők KC.

13. forduló, november 11. (szombat), 13.30:

Berkenye SE-Szendehely FC

Silver Tüzép-Karancslapujtő KSE-Penta-Bátonyterenyei TC

Unicum FC Mohora-Héhalom SE

Építők KC-Pásztó SK

Szécsény VSE-Diósjenő SE

Érsekvadkert SE-Bánk-Dalnoki Akadémia

Szabadnap: Palotás SE