A Feláldozhatóknál sem lassított Szőrös Róbert csapata.
Vasárnap a Feláldozhatóknál volt jelenése a Nagylócnak a vármegyei harmadosztály keleti-csoportjának tizenötödik körében. Nem tétlenkedtek a vendégek, támadólag léptek fel, fölényük pedig az első félidő derekán két gólban is megmutatkozott. A szünethez közeledve még két találattal rukkoltak elő a vendégek. Mihalik Szebasztián és Balázs Brendon is duplázott.
Bár éppen a pihenőt megelőzően Rusznyák szépített, érezhető volt, hogy ettől függetlenül nem fognak tudni felzárkózni a hazaiak. Kisebb meglepetésre, a második felvonásban már érintetlenek maradtak a hálók. Továbbra is inkább az előnyben lévő oldal bizonyult aktívabbnak, ennek ellenére már nem nőtt a csapatok közötti különbség. Végül négy egyre győzött Szőrös Róbert alakulata.
Vármegyei III. osztály, Keleti-csoport, 15. forduló:
Feláldozhatók SE (Karancsság)-Ziccer SZSE Nagylóc 1-4 (1-4)
Vezette: Smelkó K. (Zsélyi Cs., Bangó R.)
Feláldozhatók SE (Karancsság): Gergely – Csonka Attila, Csonka Kornél, Rusznyák (Csonka Krisztián, 70.), Lakatos (Berki B., 75.), Csonka R., Oláh K. (Berki Kevin, 84.), Csonka Achilles (Kardos, 46.), Berki Krisztofer (Jónás, 61.), Oláh M., Botos. Edző: Oláh Norbert.
Ziccer SZSE Nagylóc: Bangó – Oláh G. (Baranyi, 64.), Oláh R. (Kökény B., 79.), Oláh Á. (Varga, 70.), Mihalik Sz., Kökény T., Mihalik J., Balázs (Tőzsér, 72.), Rácz, Csík, Ökrös (Oláh B., 58.). Edző: Szőrös Róbert.
Sárga lap: Ökrös
Gól: Rusznyák (45.), ill. Mihalik Sz. (19., 40.), Balázs (22., 36.)
Jók: az egész csapat, ill. az egész csapat
Oláh Norbert: – A vármegyei három éllovasát fogadtuk, nagyszerű körülmények között és ragyogó napsütésben. Ezzel el is mondtam az összes pozitív dolgot, amit a mérkőzésről tudni kell. A ‘Lóc csapata nálunk is négy egyes győzelmet aratott, amihez csak gratulálni tudok nekik. Sportszerű játékkal, szemet gyönyörködtető gólokkal kaptunk ki, ami azt gondolom, nem meglepetés. Jelenleg, minimum ennyi van a két csapat között. Koncentrálunk a következő mérkőzésünkre és próbálunk javítani.
Szőrös Róbert: – Az elejétől kezdve kezdeményezően léptünk fel. A mérkőzés elején mindkét csapat tapogatózott, helyzeteket alakított ki, majd a félidő derekán beindult a gólgyártás is. Sajnos kaptunk egy elkerülhető gólt, de kézben tartottuk a mérkőzést. A második félidőben már nem sikerült gólt szereznünk, ez miatt lehet hiányérzetünk, mert volt legalább öt kapufánk és számtalan kihagyott helyzetünk. A későbbiekben ki kell ezeket is használnunk egy szorosabb mérkőzésen. Köszönjük a sportszerű találkozót a Feláldozhatók csapatának és további sok sikert kívánunk nekik!
A bajnokság aktuális állása: