Hiába vezetett, végül simán kikapott a Kétbodony.
Szombaton a Kétbodonyt fogadta az Érsekvadkert a vármegyei harmadosztály nyugati-csoportjának középházi rájátszásának utolsó, hatodik körében. A duplázó Kutnyik jóvoltából már a nyitónegyedóra után két góllal vezettek a látogatók. Az első etap derekán Csiki szépített. A szünethez közeledve Valusz növelte övéi előnyét, de még a pihenő előtt Baló faragott a hátrányból. A második felvonás elején Nagy Sebestyén egalizált, majd kisvártatva Sipos révén már a hazaiak felé billent a mérleg nyelve. Az utolsó húsz percben dőlt el végleg a csörte. Bozsó után Szekeres is eredményes volt a házigazdáktól. A hajrában megint bevették a kaput a vendéglátók, nem sokkal később pedig Cseri is mattolta a másik oldalt. A végeredményt az ismét betaláló Polgár állította be. Végül kilenc háromra nyertek a ‘vadkertiek.
Vármegyei III. osztály, Nyugati-csoport, rájátszás, 6. forduló:
Érsekvadkerti SE-Kétbodony SE 9-3 (2-3)
Vezette: Ordasi I. P. (Terjék B., Pál A.)
Érsekvadkerti SE: Szekeres – Kovács Z. (Cseri B., 74.), Csiki (Halaj, 88.), Szabó L., Baló (Rottenbacher, 80.), Hustyava (Farkas, 46.), Beluczki (Cseri G., 46.), Nagy S. (Jono, 66.), Medvik, Bozsó, Sipos (Polgár, 66.). Edző: Farkas Bálint.
Kétbodony SE: Ivanics – Hornyák Á., Gubó (Tóth J., 46.), Szorcsik, Boros, Valusz, Molnár J. (Takács J., 67.), Marsicki, Paróczi (Kiss T., 64.), Jávor, Kutnyik. Edző: Bartyik Róbert.
Gól: Csiki (23.), Baló (41.), Nagy S. (48.), Sipos (50.), Bozsó (72.), Szekeres (77.), Polgár (80., 86.), Cseri G. (83.), ill. Kutnyik (7., 17.), Valusz (35.)
Jók: az egész csapat, ill. Marsicki, Jávor, Kutnyik
Farkas Bálint: – A nagy melegben az első félidőben mindenki csak az öltözőben rá váró hideg sörökre tudott gondolni, így három egyre vezetett a ‘Bodony, de amint közöltem velük, hogy így nem lesz sör, megrázták magukat, és végül győzelemmel zártuk az évet! Meg sok sörrel!
Bartyik Róbert: – Az első és a harmadik félidő jól sikerült, a másodikat végigaludtuk. Megyünk pihenni, és szeretném megköszönni a játékosoknak az éves munkáját, a támogatóinknak a segítséget. A végére már nem sikerült komolyan venni, de legalább kipróbáltunk pár dolgot, bár személy szerint jobban szeretem a felkészülést a szezon elején csinálni, nem a végén… Jó pihenést kívánok mindenkinek, remélem, a következő szezon átgondoltabb lesz!
A bajnokság aktuális állása: