Tizenegy gólt szedett be a Mátraverebély.
Szombaton a Mátraverebélyt fogadta a Karancsberény a vármegyei második vonal huszonötödik körében. Negyedórát kellett várni a toronymagas favoritként pályára lépő hazaiak első góljára. Az első félidő derekán tovább nőtt a különbség, illetve Mezei is beköszönt. A szünethez közeledve még kétszer eredményesek voltak a nagy fölényben focizó házigazdák, aztán rögtön a fordulás után Ispán Viktor jutott tripláig. Kisvártatva Illefalvi értékesített egy büntetőt kapusként, majd az ismét betaláló Fábián duplázott. Nem sokkal később Jedlicska is újra mattolta a sereghajtót. A lefújás előtt (…) Oláh és Illés is megrezgette a hálót. Végül kiütéses, tizenegy nullás sikert arattak a gálázó ‘berényiek. Berki Krisztián csapata lett az osztály bajnoka.
Vármegyei II. osztály, 25. forduló:
Karancsberény-Újbuda Liga-Mátraverebély-Szentkút SE 11-0 (5-0)
Vezette: Urbán V. P. (Menczel J., Babcsán Zs.)
Karancsberény-Újbuda Liga: Illefalvi – Illés E., Nagy G. (Vilk, 47.), Jedlicska, Mezei P. (Pilinyi, 47.), Fábián, Szilágyi G. (Hulitka D., 47.), Ispán V. (Hulitka Sz., 47.), Szlatincsán, Ispán A., Szabó R. (Oláh M., 47.). Játékos-edző: Berki Krisztián.
Mátraverebély-Szentkút SE: Mészáros – Jakubovics, Dávid Cs., Deák, Csépány, Farkas, Puporka, Bangó, Gulyás, Simon, Dorozsin. Játékos-edző: Gulyás Csaba.
Gól: Fábián (15., 60.), Jedlicska (25., 66.), Mezei P. (27.), Ispán V. (40., 45., 46.), Illefalvi (52.), Oláh M. (68.), Illés E. (71.)
Jók: az egész csapat, ill az egész csapat
Berki Krisztián: – Az utolsó mérkőzésünkre készültünk, ahol tudtuk, ha nyerünk, bajnokok leszünk! Bennünk volt persze a félsz, mert tudjuk, a labda gömbölyű. Hál’ istennek, ezt a feladatot is megoldottuk. Szimpatikus ellenfelünknek erőt, egészséget és szebb jövőt kívánunk! Köszönöm az ajándékot, Danika! Mi pedig ünneplünk! Szívből gratulálunk a fiainknak! Egy forduló van még hátra, de kimondhatjuk, hogy bajnok a ‘Berény!
Gulyás Csaba: – Köszönöm a tíz játékosomnak, aki jött annak a tudatában is, hogy tizenegyen leszünk… De nem pazarolnám magunkra a karaktereket: a Karancsberény minden elismerést megérdemel azért, hogy bajnok lett ebben a mezőnyben! „Sumi” nagyon összerakta ezt a gárdát, és ugyan ritkaságszámba megy, de annál szívderítőbb, amikor valahol még meg tud valósulni a kis pénz-nagy foci!
A bajnokság aktuális állása: