Így játszott döntetlent a Gárdonnyal az SBTC

Gabi

Videós összefoglaló a négy gólt felvonultató remiről.

Ahogy arról már beszámoltunk, kettő-kettes döntetlennel ért véget a harmadik vonal Keleti-csoportjában szereplő SBTC legutóbbi téli edzőmérkőzése a szintén NB III-as, Nyugati-régiót képviselő Gárdony ellen. Az első félidőben még nem találtak be a felek, a szünet utánra maradt valamennyi gól. Előbb hazai részről Horváth Máté és Tarlósi Milán vette be a kaput, majd a duplázó Tóth Tibor jóvoltából álltak talpra a Fejér megyeiek. Tekintse meg a gyakorló meccsről készült videós összefoglalónkat!

Next Post

Vasárnapi edzőmeccs eredmények

Jó pár gyakorló mérkőzésre került sor a hét utolsó napján. Felkészülési mérkőzések, vasárnap: Galgagyörki SE-Felsőpetény SE 9-0 BSE Palóc Farkasok U17-Romhány SE 3-2 Etyek SE-Ecseg SE 11-0 MSE-Mátraballa-Kazár KSE 10-1 BSE Palóc Farkasok U19-Dejtár SE 1-3 Nőtincs SE-Fortuna SE-Kismaros 9-0 Mohora SE-Rimóc SE 6-1 Csitár SE-Őrhalom SE 2-0 Kék Duna […]
error: Content is protected !!