Gólokban gazdag edzőmeccset húzott be a Magyargéc

Gabi

Csoport riválisát intézte el Oláh Róbert csapata.

Szombaton gyakorló mérkőzésen futott össze két keleti megye hármas társulat a Feláldozhatók a Magyargécet fogadta. Az első félidőben még tartották magukat a karancsságiak, a szünet után viszont egyértelmű fölénybe kerültek a vendégek, akik végül tizenegy-négyes arányban múlták felül bajnoki ellenfelüket.

Felkészülési mérkőzés:

Feláldozhatók SE (Karancsság)-Magyargéci Zöld Sasok SE 4-11 (2-4)

Feláldozhatók SE (Karancsság): Berki D. – Csonka A., Csonka R., Botos F., Berki K. – Csonka A., Csonka D., Tatter, Rusznyák – Könnyű, Makó. Csereként léptek pályára: Brumár, Oláh P., Radics, Jónás Sz., Csonka K. Edző: Csonka Rudolf.

Magyargéci Zöld Sasok SE: Rácz T. – Pintér, Makó J., Lakatos T., Ökrös Sz. – Csík D., Csík R., Jónás F., Medgyesi – Rádi Ro., Oláh Á. Csereként léptek pályára: Ökrös P., Lakatos J. Edző: Oláh Róbert.

Gól: Rusznyák (2), Tatter, Botos F., ill. Oláh Á. (4), Jónás F. (3), Csík D. (2), Rádi Ro. (2)

Csonka Rudolf: Lejátszottuk első edzőmeccsünket Látszott a srácokon, hogy rég volt a szezon vége, hiszen első kinti játékunk volt. Mindenki lehetőséget kapott. Gratulálok a magyargéci csapatnak, ma ők jobban akarták a sikert.

Oláh Róbert: – Először is, meg szeretném köszönni mindkét csapat játékosainak, hogy ilyen időjárási körülmények között és sáros, mély talajú pályán fociztak. Első edzőmérkőzésünket játszottuk, és meg voltam elégedve a csapattal. Van még mit csiszolnunk a játékunkon, de igyekszünk majd minél több edzőmeccset játszani. Köszönöm a Karancsságnak a mérkőzést, további sok sikert kívánok nekik! Hajrá, Magyargéc!

Next Post

Simán győzött a Nőtincs

Pest megyei ellenféllel bánt el Nyikos József együttese. Vasárnap újabb gyakorló meccs várt a megye egyes Nőtincsre, Nyikos József legénysége a Pest megyei harmadosztály Északi-csoportjában szereplő Kismarossal melegített Diósjenőn. A nógrádi csapat elég hamar lerendezte az érdemi kérdéseket, végül pedig könnyed, kilenc-nullás sikert aratott. Felkészülési mérkőzés: Nőtincs SE-Fortuna SE-Kismaros 9-0 […]
error: Content is protected !!