Megszerezte első pontját a Felsőpetény

Csak az egyenlítésre futotta a Bernecebaráti-Kemence erejéből.

Lássuk a részleteket!

Vármegyei III. osztály, Nyugati-csoport, 6. forduló:

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence)-Felsőpetény-Szendehely FC II 3-3 (1-2)

Vezette: Trubin B. (Babcsán Zs.)

Szokolyi Alajos SE (Bernecebaráti-Kemence): Marót – Karafa, Pál, Sági, Kiss, Németh, Gáspár, Darnay-Kopó, Vig, Szabó, Bugány. Edző: Németh Krisztián.

Felsőpetény-Szendehely FC II: Golyán – Kozma, Tóth, Hegedűs, Soós, Belovai (Kertész, 65), Garai (Laczkovszki, 83), Vig, Sógor, Horváth, Burai. Edző: Laczkovszki Zsolt.

Sárga lap: Gáspár, ill. Belovai

Gól: Szabó (27.), Kiss (51.), Németh (87.), ill. Hegedűs (24.), Garai (30.), Horváth (72.)

Jók: az egész csapat ill. az egész csapat

Németh Krisztián: – Elég rossz előjelekkel kezdődött a mérkőzés, mert elkapott egy sérüléshullám is minket, meg a betegségek is, még a meccs napján is jelezték ketten-hárman, hogy nem tudnak jönni. Hál’istennek pont ki tudtunk állni tizenegyen. Jól kezdtük a mérkőzést, de sajnos a kapufát találtuk négyszer telibe. Ez meg is bosszulta magát, az ellenfél kétszer eljutott a kapunkig és vezetést is tudtak szerezni, az első félidőben 1-0-ra vezettek, de ezt még ki tudtuk egyenlíteni, utána megint egy figyelmetlenségből vezetést szereztek. A második félidőre sajnos már tízen maradtunk, mert munkahelyi elfoglaltság végett el kellett az egyik játékosunknak menni, szolgálatba ment, mindenesetre nagyon szépen köszönöm neki, hogy ennyire is a csapat segítségére állt. A második félidőben úgy gondolom, megmutatta a csapat, hogy van benne tartás, és ha kellőképpen odafigyelünk és akarunk valamit, akkor képesek vagyunk rá. Ezt be is bizonyítottuk, mert az ellenfél a 83. percben eszmélt fel, hogy tíz emberrel játsszuk a második félidőt, ugye ez nem mutatkozott meg. Ez most így az egy pontra lett elegendő, mindenesetre nagyon szépen köszönöm és gratulálok minden egyes játékosnak aki ott volt. További sok sikert az ellenfélnek!

Laczkovszki Zsolt: – Ezen a meccsen már jobban ment a játék! Többször megszereztük a vezetést, de ellenfelünk a meccs végén ki tudott egyenlíteni újra, így lett döntetlen a végeredmény. Van még mit javulnunk és ezen leszünk a továbbiakban is.