Alsóházi meccsen kapott ki a Mátraverebély.

Mátraverebély-Szentkút SE-Karancsalja MSE 2-7 (2-5)

Vezette: Urbán V.P. (Babcsán Zs., Balázs Gy.)

Mátraverebély-Szentkút SE: Kormos – Jakubovics, Dávid, Deák (Farkas, 60), Puporka D., Jónás (Bangó, 75), Bodor, Molnár, Gulyás (Csépány, 65), Dorozsin, Szabó. Vezetőedző: Verebélyi László.

Karancsalja MSE: Harmat – Bába, Máté (Ivanics, 75), Bolyós B., Kovács, Rácz, Szalai, Rimai (Oláh, 46), Henglár, Lantos (Csicsman, 80), Puporka K. (Gordos, 60). Játékos-edző: Csicsman Tamás.

Gól: Puporka D. (39.), Jónás (40.), ill. Puporka K. (6., 28.), Rimai (10.), Kovács (18.), Bolyós B. (23.), Csicsman (81.), Oláh (89.)

Jók: Szabó, Bodor, ill. Szalai, Rácz, Bolyós B., Henglár, az egész csapat

Verebélyi László: – A mérkőzés eleje megint nem úgy sikerült, ahogy azt elterveztük, mivel a csapatból többen is gyenge napot fogtak ki és a mérkőzés egészét tekintve még szerencsénk sem volt. A vendégek az első fél órában kihasználták töketlenségünket és ezzel eldöntötték a mérkőzést. Annak ellenére, hogy ezt követően a félidő vége már a miénk volt és a második félidőben is megvoltak a lehetőségeink, nem sikerült szorosabbá tenni a mérkőzést, pedig erre reális esélyünk volt. A vendégek győzelme így teljesen megérdemelt, amihez gratulálok, bár az eredményt kissé túlzónak találom. További sok sikert kívánok nekik!

Csicsman Tamás: – Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. Sok gólhelyzetet sikerült kialakítani, az első 20-25 percben magasabb sebességben játszottunk, és gyorsan eldöntöttük a 3 pont sorsát. További sok sikert kívánunk a Mátraverebélynek!