Videós értékelések a Mátraverebély-Bercel mérkőzésről

Gabi

A két tréner állt kameránk elé a lefújás után.

Szombaton a Mátraverebély a Bercelt fogadta a megye kettőben. Az említett bajnokság harmadik körében lejátszott mérkőzés első félideje után kettő-nullra vezettek a házigazdák, majd végül három-egyes sikert könyvelhettek el. A lefújás után mindkét tréner, a hazaiakat irányító Pál-Balázs Tamás, illetve a vendégekért felelő Cseresznyik Sándor is készségesen állt kameránk elé, megtisztelve munkatársunkat. Tekintse meg a videós nyilatkozatokat!

Next Post

A megye egy vasárnapi eredményei

Három meccs maradt a hét utolsó napjára. Megyei I. osztály, 3. forduló, vasárnap: Nőtincs SE-Érsekvadkert SE 1–1 (1-0) Mátraterenye SE-Építők KC 2-0 (0-0) Karancslapujtő KSE-Szécsény VSE 3-1 (1-1) Még szombaton játszották: Diósjenő SE-Pásztó SK 3-1 (0-0) Berkenye SE-Palotás SE 3-1 (0-1) Héhalom SE-Rimóc SE 5-1 (2-1) Mohora SE-Szendehely FC 4-0 […]
error: Content is protected !!