Videós értékelések a Diósjenő-Szécsény meccsről

Gabi

A két csapat edzője és a mérkőzés hőse mondta el a véleményét a lefújást követően.

Szombaton a Diósjenő a Szécsényt fogadta a megye egyben. A nem kis meglepetést kivitelezve komoly diadalt arató vendégek már a szünetre is egygólos vezetéssel mehettek, végül pedig nem mindennapi körülmények között, a 93. percben elért találattal nyertek. A lefújás után a hazaiakat irányító Eőry Tibor, illetve a győztes hadvezér, Kelecsényi Gábor mellett a látogatók duplázó támadója, Kovács Simon mondta el meglátásait az összecsapás kapcsán. Tekintse meg a videós nyilatkozatokat!

Next Post

Lejátszották a nyugati megye három szombati mérkőzését

Balassagyarmaton csapott össze a Csitár és az Ipolyszög. Megyei III. osztály, Nyugati-csoport, a 15. fordulóból elhalasztott mérkőzésen: Csitár SE-Ipolyszögi SE 0-2
error: Content is protected !!